Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije loš trenutak da se ubaci i specijalni dodatak o ugroženim pravima navijača i brutalnoj represiji koju policija sprovodi nad njima...
Podržavam! Biju ovakve patriote. Ovakve članove skupština najvećih klubova? Ovakve organizatore humanitarnih događanja u Ruskom domu? Odakle im srce za to...
Link to comment
5 godina van fudbala....
A zatvor? Nista?!Pa sta mi onda mozemo ocekivati ako bude sudjenje nasim mafijasima... <_< Edited by MiddleClass
Link to comment
šesta epizoda Insajdera25. februar 2008. | 15:05 | Izvor: B92Beograd -- U poslednjoj, 6. epizodi novog serijala Insajder, videćete ko je i kako kroz upravu kluba uticao na poslovanje klubova poslednjih godina.Videćete kako je klubovima dozvoljeno da posluju bez kontrole, ali i zašto su brojni srpski tajkuni odnedavno ušli u Crvenu zvezdu i Partizan. Insajder je na programu večeras u 22 sata.Od početka devedestih na adresi FK Partizan, Humska 1, iz godine u godinu uvećava se broj registrovanih preduzeća. Ove firme bave se najrazličitijim delatnostima od kojih je malo njih u bilo kakvoj vezi sa sportskim aktivnostima.Danas postoji 30 aktivnih firmi čiji su vlasnici sportski klubovi Partizan. Bivši predsednik kluba Ivan Ćurković tvrdi da ta preduzeća uglavnom ne donose profit.Ćurković: Ne znam, znam da smo imali desetak firmi koje su radile, bila je to više socijalna priča.B92: Kako socijalna?Ćurković: Pa, zapošljavali smo ljude, kao 'ajde možda nam nešto donesu, ali nisu nam donosile profit, imali smo, ovaj, nekoliko auto škola, keramika, materijal Borea, Orea, kako se zove; ali to je, koliko ja znam, radilo traljavo.B92: Imali ste firme za trgovinu kafom, čajevima, belom tehnikom?Ćurković: Pa, to je bio marketing u okviru sportskog društva, treba razdvojiti; nisu to bile čisto Partizanove firme. To je društveno, u okviru društva, klub je, naravno, imao neki interes, ali to je bio marketing u okviru sportskog društva.B92: Partizan je imao i firmu za traženje nestalih lica?Ćurković: Nemam pojma, prvi put čujem.B92: I vama je smešno?Ćurković: Pa, ne znam, stvarno ne znam. Pa, možda smo bili partneri.Emisija Insajder na programu je večeras u 22 sata.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...