Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Predsednik Crvene zvezde Toplica Spasojević rekao je posle sednice Upravnog odbora kluba da "crveno-beli" nisu za vanredne izbore u Fudbalskom savezu, jer je naveo da to ne bi rešilo probleme. "Promena jednog ili dvojice funkcionera ne bi ništa promenila... Problemi su mnogo dublji i mi rešenje vidimo u usvajanju nacionalne strategije za ozdravljenje sporta, za šta smo nedavno pokrenuli inicijativu", rekao je Spasojević novinarima. Predsednik Zajednice prvoligaša Dragan Bulić pokrenuo je nedavno inicijativu za raspisivanje vanrednih izbora zbog hapšenja u domaćem fudbalu, ali je ta ideja uglavnom ostala bez odgovora. "Mislim da trenutno nismo spremni za donošenje takvih odluka kao što je raspisivanje vanrednih izbora u FSS. Prethodno treba da obavimo konsultacije, ne može se ništa na prečac", rekao je Spasojević posle sednice Upravnog odbora. Predsednik Zvezde najavio je da će u sredu promeniti trojicu članova Upravnog odbora.

Link to comment
Predsednik Zvezde najavio je da će u sredu promeniti trojicu članova Upravnog odbora.
Od kojih ce jedan od njih verovatno biti Vlada Jugovic, koji nije po volji 'finansijeru'.
Link to comment
...
naravno da jesu lopovi. Samo to treba dokazati.Ono sto od trece/cetvrte emisije zameram Insajderu je da se laicki odnose prema temama gde su mogli da rasture bagru. Umesto da ih pocepaju, oni su im dali prostor za disanje...Nista vise...... Edited by pobednik
Link to comment
OTKUD IGRAČI U KLADIONICAMADragoslav StepanovićMnogi su se obrušili na srpski fudbal.S razlogom ili ne ? veliko je pitanje.Otkako sam se vratio u naš fudbal, srce mi je puno. Takmičenje u Super ligi je krajnje napeto i neizvesno. Ima draži. I to mi godi. Najviše me oduševljava činjenica da smo i dalje nepresušno vrelo talenata. Mladi asovi niču kao pečurke posle kiše. I to traje decenijama. Na našu radost.Najveće razočaranje su gledaoci. Kao da su zaboravili da dolaze na tribine naših stadiona. I pred rekordno malim brojem posmatrača naši fudbaleri nalaze motiv za dobre igre, nezaboravne golove, nadahnute akcije, fer-plej.I pored svega toga malo sebe cenimo. Imamo sportsite za celi svet, a samo smo mi kadri da sve to ponekad nepotrebno poništimo i devalviramo. Čist srpski sindrom.Sada, kada su teška vremena za naš fudbal, i dalje verujem u njega. I sve ću učiniti koliko je u mojoj moći da vaskrsne. Moramo da stvorimo fudbalski put sigurne izvesnosti za svu našu talentovanu decu. Da znaju da će se njihovo umeće jednog dana ceniti i ispravno vrednovati. Moramo da stvorimo i zdrave ličnosti, koje neće biti foliranti na terenu, koje se neće služiti jaucima u šesnaestercu da bi prevarili sudije i izdejstvovali najstrože kazne.Olako optužujemo sudije i bacamo ljagu na njih. Moramo jednom za sva vremena da uvrtimo u glavu da je sudijska odluka ? poslednja. I da im se mora verovati. Oni donose odluke u deliću sekunde i treba im verovati. I podržavati ih.Nije mi jasno da sve više fudbalera ide u kladionice. Meni je, dok sam nosio dres Mančester sitija, bilo pismeno zabranjeno da igram sportsku prognozu, a kamo li da idem da se kladim. Afera ima u svim ligama Evrope i sveta. Dugo sam igrao i radio u Nemačkoj i znam njihova iskustva. Oni sve negativnosti eliminišu ekspresno. To bi trebalo da bude i naša praksa.Ponosno ističem još jednom ? mnogo verujem u budućnost srpskog fudbala. Uvek je imao i imaće evropske i svetske nijanse.Kako da ne. Krivi su navijaci i fudbaleri koji idu u kladionice. Mrs, bagro alkoholicarska.
Link to comment
Terzić preneo ovlašćenja na potpredsednikaSreda, 20. februar 2008. 12:49Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Zvezdan Terzić odlučio je da prenese ovlašćenja rukovođenja savezom na jednog od četvorice potpredsednika, piše beogradska sportska štampa.Prema "Sportskom žurnalu", Terzić, koji se prema sopstvenim tvrdnjama nalazi u SAD na usavršavanju, ovlašćenja će preneti na Tomislava Karadžića, predsednika Fudbalskog saveza Vojvodine i Partizana."Kurir", međutim, piše da će Terzić ovlašćenja preneti na Dušana Đorđevića, a to potvrđuje i Tomislav Karadžić. "Procenili smo da bih kao predsednik Partizana došao u neku vrstu sukoba interesa. Odlučili smo se za prenos ovlašćenja, jer, recimo, postoji mogućnost da Terzić ne završi sve svoje poslove u SAD, da zakasni sa povratkom i to bi moglo da nam blokira rad", rekao je Karadžić.Terzić je ranije najavio povratak u Srbiju 27. februara.
:lolol: Edited by Tinman
Link to comment
Ne bas, ali sam nacin kako je to receno "jer, recimo, postoji mogućnost da Terzić ne završi sve svoje poslove u SAD, ..." je zaista sjajan.
Naravno, mi smo svi lemuri i slepo verujemo da Terzić ima toliko bitne poslove, da neće stići da se vrati iako to mnogo želi.
Link to comment
?Problemi su mnogo dublji i mi rešenje vidimo u usvajanju nacionalne strategije za ozdravljenje sporta
nama upravo i treba 1 dobra strategija :Hail:
Ne bas, ali sam nacin kako je to receno "jer, recimo, postoji mogućnost da Terzić ne završi sve svoje poslove u SAD, ..." je zaista sjajan.
sjajno je jedan andrstejtment, ingeniozno bih pre upotrebio. jos jedan :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...