Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

A to je vec drugo, ako si zlonameran prema nama. To vec mogu da ti oprostim, barem znam da ne forsiras tog UEFA od coveka zbog nekih drugih razloga.Da zavrsimo svadjanje o ovom?Svako ima svog Terzu( by Filipenko), za mene je to ovaj probisvet.

Link to comment
A to je vec drugo, ako si zlonameran prema nama. To vec mogu da ti oprostim, barem znam da ne forsiras tog UEFA od coveka zbog nekih drugih razloga.Da zavrsimo svadjanje o ovom?Svako ima svog Terzu( by Filipenko), za mene je to ovaj probisvet.
cool.gif Sto se mene tice da.I zelim vam jos takvih sponzora i gazda(mada ste ih poprilicno nakupili: peconi, Cane,... fali vam pera matic i ekipica kompletna :)) Edited by pobednik
Link to comment
Moram priznati da nisam. Ali nazirem iz tvog posta kako to ide...
Caca (keva) je prva u svemu - prva se pita, prva raspolaže kešom, prva izdaje naređenja, prva jebe...Inače, i sloboda je previše. Neki kućni pritvor, dosta mu je...
Link to comment
Brate, ako je tebi juče Bulić ispao poštenjačina, onda nemam reči. Pa provalilo ga je i malo dete. Čovek sam sebe ukopava.
Ma daleko od toga da je ispao poštenjačina, svako ko iole prati fudbal zna ko je i šta je on, smrdi cela priča oko njega i zajednice i kladionica, itd... Samo kažem da je Brankica mogla da ga dotuče sa određenim pitanjima a ne da njegova bude poslednja. Sve vreme očekujem neko "lepo" pitanjce i nadam mu se i na kraju ništa, on stavio našu ligu na listu i to je to. Sve "transparentno". Ista priča kao sa još jednom poštenjačinom iz prethodne epizode.
Link to comment

Može li skraćeno izdanje za nekog ko je pratio druge kanale (jbg, skupština, SB UN... angry.gif ). Jedina epizoda koju nisam video, a rekao bih po reakcijama da je najbolja.

Link to comment
***I sto si toliko zapeo da "tvoj" gazda zasedne "kod nas"?Izvinjavam se modu. Nervira me sto forsira kriminalca.Nije mu malo bilo onih miliona maraka od one NBJ '93 i svega sto je izneo na Kipar, i jos ce da glumi postenjacinu (ne mislim na pobednika, da se razumemo).
Ne vidim čemu bes, gazda sa Kipra, bićete prvi srpski klub u stranom vlasništvu. Još ako se otvori :lol: Inače, mogao bi i da mi otkriješ šta je najveći problem sa vašim novim gazdom? Ne da pare, ne da dovoljno para, loše igrače kupuje, ili je problem što hoće da bude gazda?
Link to comment
Najviše mi se svideo deo o Moggiju. Nisam do sada bio upućen u detalje tih razgovora koje su mu presreli, ali ovo je briljantno. Ne mogu da verujem šta je čovek izgradio...a da pritom nije u Srbiji. Prosto mi u celoj toj priči nije jasna uloga Belruskonija. Pa zar on nije bio nekakva vlast i uticajan čovek, makar u sveri politike, da bi ga Moggi tako izvatavao i napravio direktno majmunom ostvarujući uticaj na sve živo u toj Italiji.
Kada smo vec kod Moggija, razumem to sto je trazio svoje sudije za utakmice Serije A, ali... covek je 'ladno trazio svog sudiju i za Trofej Berluskoni :Hail:
Link to comment
Kladionicu ne mogu da mu oduzmu, jer se ne vodi na njega.
A i da mu je oduzmu ne bi mnogo promenili stanje jer, zamisli cuda, u Srbiji ima jos kladionica koje su (ne)posredno u vlasnistvu uglednih fudbalskih pregalaca... :mellow:
Link to comment
Meni je u 5 epizodi mnogo falio transparentni Curkovic. Njegova pojava je davala mnogo potrebni humor.
Prosle sedmice je Cure rekao da Zeka dobija platu i da zbog toga nema razloga da krade, posto smo sinoc saznali da Terza za svo svoje Pregalastvo u FSS dobija NULA, po toj logici bi trebalo da je Terza lopov.Kao sto su Curetu hotline i fonto minimalni i simpaticni izvori prihodi, tako smo sinoc i od Dragana Ace saznali da ni kladionice nisu neki biznis (osim u Maleziji i Kini naravno). :Hail: Meni se jako dojmilo pismo u kom je Tanovic najprimitivnije izvredjan, ali je najbolji deo kad mu je napomenuto da on ne moze proci kod "ljubitelja fudbala" :wub: Lepo je sto nas tako postuju i sto misle na nas.Ako drzavi nije dosta sto Ceca krade, mozda ce ovo javno iznosenje pokusaja ubistva coveka iz Mladog Proletera biti dovoljno bar za poziv na kaficu u stanicu policije.Po meni je promasaj pominjanje broja igraca iz OFK-a u mladoj reprezentaciji jer je u poslednje tri akcije mlada reprezentacija igrala valjda dva finala i jedno polufinale, pa se to bas ne moze uzimati kao neuspeh i argument protiv Terzica.
Link to comment
Po meni je promasaj pominjanje broja igraca iz OFK-a u mladoj reprezentaciji jer je u poslednje tri akcije mlada reprezentacija igrala valjda dva finala i jedno polufinale, pa se to bas ne moze uzimati kao neuspeh i argument protiv Terzica.
Osim ako menandžeri te dece nisu malo pomogli, da dođe do uspeha te reprezentacije...Ali ajde, to je, verovatno, samo moja paranoja...
Link to comment
Po meni je promasaj pominjanje broja igraca iz OFK-a u mladoj reprezentaciji jer je u poslednje tri akcije mlada reprezentacija igrala valjda dva finala i jedno polufinale, pa se to bas ne moze uzimati kao neuspeh i argument protiv Terzica.
Ako postoji sistem po kojem se igrači primoravaju da potpišu za OFK kako bi ikada imali šansu da vide reprezentaciju (pri čemu se u slučaju problema sa transferom pribegava goloj otimačini od drugog kluba), dakle sistem po kojem se u reprezentaciju ne ulazi kvalitetom nego sa ili bez kvaliteta ali obavezno pod zaštitom Don Terzića, onda takav sistem ne da treba pominjati nego ga treba uništiti tako da jedna čestica tog zla ne ostane. Opoganim ja obilno sve uspehe, sva finala i polufinala koje je ta reprezentacija postigla a da je pri tome počivala na takvom sistemu. A tu i takvu reprezentaciju opoganim dodatno i posebno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...