Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Ne mogu da crtam, a ni da se pozivam n sve ranije postove. Ne odnosi se na konkretnog čoveka, nego na princip i na to koga se sve proziva. Ako razumeš OK, ako ne razumeš, opet OK.
Ne razumem. Onda je verovatno OK.Opet, niko nije rekao da je Bulić čist. Bar ne ovde. Možda neki Žurnalov novinar poveruje u njegovu priču (o sebi) za 100E. Ali, evidentno je da on pokušava da se razračuna sa Terzom i zato iznosi u javnost neke detalje, koji se poklapaju sa onim što "svi_mi_odavno_znamo". I još jednom da ponovim, ja sam OK, ako jedan ljigavac preživi hapšenje da bi se uhapsilo njih 10, istih takvih kao što je on.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo posle "mora' mojih napada da i ja pohvalim emisiju.Drzali su se cinjenica koje znaju. Srocili u jednu emisiju ono sto se i po forumima non-stop pricalo/pisalo.Kada se ne upetljavaju u strucne nalaze, emisija moze da bude veoma ubitacna (sto su i pokazali).mala kritika - sto nisu do kraja raskrinkali i Aca Dragana, ali kapiram da je svedok-saradnik pa su imali obzira. Ipak , kladionice u Srbiji jesu posao koji kupi pare, ali ne kupe kajmak. Kajmak je u savezu i oko njega (zato se i Aca Dragan buni)Nadam se da ce poslednja emisija biti u slicnom fazonu...edit: kajmak

Edited by pobednik
Link to comment
Opet, niko nije rekao da je Bulić čist. Bar ne ovde. Možda neki žurnalov novinar poveruje u njegovu priču (o sebi) za 100E. Ali, evidentno je da on pokušava da se razračuna sa Terzom i zato iznosi u javnost neke detalje, koji se poklapaju sa onim što "svi_mi_odavno_znamo". I još jednom da ponovim, ja sam OK, ako jedan ljigavac preživi hapšenje da bi se uhapsilo njih 10, istih takvih kao što je on.
Slažem se, pod uslovom da se Bulićev obračun sa Terzićem ne završi tako što će on postati predsednik FSS. Neka mu ostave kladionicu i onaj skrnavi Voždovac, ali bez visokih funkcija (uključujući i zajednicu prvoligaša). Jer ako dođemo do toga da on i njegovi banditi otmu kolač Terziću i njegovim banditima a sve drugo u suštini ostane isto i nastavi se, onda jbg...
Link to comment
Slažem se, pod uslovom da se Bulićev obračun sa Terzićem ne završi tako što će on postati predsednik FSS. Neka mu ostave kladionicu i onaj skrnavi Voždovac, ali bez visokih funkcija (uključujući i zajednicu prvoligaša). Jer ako dođemo do toga da on i njegovi banditi otmu kolač Terziću i njegovim banditima a sve drugo u suštini ostane isto i nastavi se, onda jbg...
Ostaviti mu bilo šta osim slobode je previše.
Link to comment

Ima mesta u Maleziji, gde se "obrcu velike pare" u kladionicama. Toga u Srbiji nema toliko mnogo?. Sica.Neka tamo dobije azil.

Edited by dragance
Link to comment
Sta bi oni radili bez tebe.
Ne znam ali znam da su me na ovom forumu direktno prozvali.Ti si ljubomoran sto nisu tebe?jel otvarate VASEM NOVOM gazdi vrata? jel smete da ga pogledate?edit: M Edited by pobednik
Link to comment

***I sto si toliko zapeo da "tvoj" gazda zasedne "kod nas"?Izvinjavam se modu. Nervira me sto forsira kriminalca.Nije mu malo bilo onih miliona maraka od one NBJ '93 i svega sto je izneo na Kipar, i jos ce da glumi postenjacinu (ne mislim na pobednika, da se razumemo).

Edited by dragance
mod intervencija, manje jakih™ reči
Link to comment
Nije moj vec vas.I po tebi je zaseo.A i za nas bi bilo dobro...
Moj nije, a da je zaseo - jeste.Zasto bi to bilo dobro za vas, osim ako ne mislis na "da komsiji crkne krava" - (a kod nas celo stado pocrkalo odavno)?
Link to comment
Izvinjavam se modu. Nervira me sto forsira kriminalca.Nije mu malo bilo onih miliona maraka od one NBJ '93 i svega sto je izneo na Kipar, i jos ce da glumi postenjacinu (ne mislim na pobednika, da se razumemo).
Da ne napisa ovo u zagadi, vec sam hteo da zovem mog racunovodju da mi proveri gde sam zaturio tih milion maraka...Nemoj tako o tvom gazdi. moze da se naljuti..Salim se. Kako je uzeo milion ili vise nemam pojma. Ono sto znam da trenutno radi po propisima. A da treba da se ispita taj i svaki drugi milion, ja sam prvi za to, narocito jer je sada vas glavni sponzor... cool.gif Edited by pobednik
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...