Jump to content
IGNORED

Cuties


mustang

Recommended Posts

2 minutes ago, ordi said:

sasvim sam na osnovu ovog klipa sigurna da film neću ni pogledati, isto kao što nisam, niti bih za milion dolara pogledala "srpski film" zbog scena pedofilije.

Jesi gledala 8MM sa Cageom?

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

E taj. 

Isto teška tema, ali nije bilo ovoliko dževe oko filma, ako se dobro sećam.

 

a uopste ni nisu za poredjenje, na kraju. u cuties imas klinke koje su jos aseksualne tj predseksualne, a imitiraju seksualnost odraslih. sto film, jel, osudjuje isto koliko i opresivnu tradicionalnu kulturu iz koje klinka u glavnoj ulozi potice.

 

edit, djeneralce, uopste ih nema

Edited by morgana
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

E taj. 

Isto teška tema, ali nije bilo ovoliko dževe oko filma, ako se dobro sećam.

A gde da bude dzeva '95 :D ? U komentarima citalaca u Politici i u "medju nama" ?

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Jesi gledala 8MM sa Cageom?

 

ne, isto bi mi bilo muka. meni je i od filma "rane" bilo muka, jbt.

 

Just now, djeneralche said:

U ovom filmu postoje eksplicitne scene pedofilije kao u smecu pod nazivom Srpski film?

 

ne, ali mi je dovoljno gadan ovaj ples. ni u ludilu ne bih svoje dete mogla da zamislim ovako.

Link to comment
21 minutes ago, Lezilebovich said:

A gde da bude dzeva '95 :D ? U komentarima citalaca u Politici i u "medju nama" ?

 

Moja neka poenta je da je svet otiš'o u kurac, pardon my french, posebno te histerije što nam izvoze iz Amerikama. Kada se jedan film koji osuđuje taj trend sexualizacije i vulgarizacije maloletnica proglašava propedofilskim.

  • +1 6
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Moja neka poenta je da je svet otiš'o u kurac, pardon my french, posebno te histerije što nam izvoze iz Amerikama. Kada se jedan film koji osuđuje taj trend sexualizacije i vulgarizacije maloletnica proglašava propedofilskim.

Rijaliti dzamahirija treceg pola na delu. 

Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ma ovo je čista politička histerija, mustang ti je live prenos desničarskog konspirološkog twitter feeda. kad to razumeš onda ima više smisla...

 

nit je ona ovo gledala, nit se nešto udubljivala. oni godinama furaju te holivudske liberalne pedofilske krugove, pa su sad samo videli priliku da lako poentiraju tako što će da skandalizuju običan svet klipom istrgnutim iz konteksta i dokažu "poentu".

 

nije ovo uopšte umetnička priča, niti je mustang došla ovde da se bavi ozbiljnim analizom filma, niti da kaže bilo šta pametno, niti mislim da treba da lamentiramo kuda ide ovaj svet...samo usput prenosi šta su se dogovorili na twitter, nad čime se sablažnjavaju danas. što inače radi prilično svaki dan.

+1

 

Zadnje vreme došlo, dva puta stavljam +1 na ruxina za jedno veče... :(

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...