Jump to content
IGNORED

Brod sve sezone


kokota

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Ništa od Kerika, jbg

 

Eee, ali vama Sektašima™ treba da bude drago zbog strijelca možda i najbitnijeg gola u historiji Uniteda.

 

 

Coventry opet zajebao Middlesbrough. One godine kad je Boro ispao zbog oduzetih bodova, Coventry je ostao u PL-u. Generalno su bježali sa lopate iz godine u godinu, sve dok im se dani nisu odbrojali. Više se nisu ni vraćali, sad im se pruža fina šansa.

Link to comment
9 hours ago, SNARC said:

Radomir je bese igrao za Luton..ja znam za koga cu.

Ne samo da je igrao, nego je igrao u generaciji koja je ušla u prvu ligu, a zatim i zabio pobednosni gol za opstanak sledeće godine, protiv ManC, u zadnjoj minuti utakmice... :)

 

I time je izbacio ManC u drugu ligu... :fantom:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, ArleKino said:

 

Eee, ali vama Sektašima™ treba da bude drago zbog strijelca možda i najbitnijeg gola u historiji Uniteda.

 

 

Coventry opet zajebao Middlesbrough. One godine kad je Boro ispao zbog oduzetih bodova, Coventry je ostao u PL-u. Generalno su bježali sa lopate iz godine u godinu, sve dok im se dani nisu odbrojali. Više se nisu ni vraćali, sad im se pruža fina šansa.


Je l' ih bese Zvonko Mihajlovski zvao Konverti Siti™ ili je to bio neki drugi doajen? 

Secam se te zadnje ekipe sto je igrala PL - Celavi Mekalister, Robi Kin, magrepski sinovi Mustafa Hadji i Chipo, Magnus Hedman i Stiv Ogrizovic gose, Noel Vilen, Karlton Palmer, Hakerbi, Li Hendri i Muhamed Konjic pozadi... i mnogo lepi dresovi sa Ricoh reklamom, hteo sam da imam 1 ali jbg

Mnogo fale oni i Sefild Sreda, bas bi bilo super da uspeju

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, Plajvi said:


Je l' ih bese Zvonko Mihajlovski zvao Konverti Siti™ ili je to bio neki drugi doajen? 

Secam se te zadnje ekipe sto je igrala PL - Celavi Mekalister, Robi Kin, magrepski sinovi Mustafa Hadji i Chipo, Magnus Hedman i Stiv Ogrizovic gose, Noel Vilen, Karlton Palmer, Hakerbi, Li Hendri i Muhamed Konjic pozadi... i mnogo lepi dresovi sa Ricoh reklamom, hteo sam da imam 1 ali jbg

Mnogo fale oni i Sefild Sreda, bas bi bilo super da uspeju

 

Sjećam se kad su me jednom na CM3 toliko zajebali u ligi, pobjeđivali kao City sad, 3-1 kod Uniteda, 3-0 kod Liverpoola, a ja nikako da dočekam kiks. Šta ću, pare mi stoje na računu i ja im pokupujem golmane i pošaljem lažne ponude za one koje su oni htjeli dovesti. Na kraju im onda branio neki izmišljeni lik kojeg nisam mogao kupiti, ali nije bio nivo Hedmana koji je u tom sejvu bio miks Schmeichela, Kahna i Buffona.

  • Haha 1
Link to comment

Mislim da je Stiv Ogrizovic drzao rekord za najstarijeg tad, 40 i nesto godina je imao i bio rezerva

Robi Kin otisao u Inter i na nekom trijagonalu u Bariju pre sezone masio onaj kao penal sto se kretalo s centra i valjda za 7 ili koliko vec sekundi moras da sutnes. Odmah se videlo kako ce proci tamo :D

Stara kajla Mekalister pokidao protiv Alavesa u finalu posle :ziga: Hedman branio za Seltik protiv Murinja, Hakerbi nije imo pojma u banditskom Lidsu, ostalih se ne secam kako i gde su zavrsili

Dokurcili su ovi yo-yo klubovi, prvo Forest, nadam se sad i ovi da ce natrag :evilsmile:

Link to comment

Ma kakvi, klasicna lozilica. U najboljem slucaju ce Windass da postigne 4. gol u 86' da bi Iorfa u 93' vratio neki back pass koji ce zavrsiti u nogama njihovog napadaca.

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

 

Nema tekma na areni / sport klubu?


Gledam na SKY UK. 
 

3:0 Riz Dzejms, mančesterovo dete…

 

20minuta pakla za Piterboro

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...