Jump to content
IGNORED

Brod sve sezone


kokota

Recommended Posts

Promaja pozadi, Dunkley i Iorfa su bitni za nasu odbranu a nema ih neko vreme. Od kako se nastavilo prvenstvo primili cak 11 golova na 4 meca. Ne moze na svakoj da se da po 4-5 komada mada je juce trebalo da se da bar toliko za poluvrme.

 

Valjda ce doci jos jedan defanzivac do kraja meseca, jos uvek imamo sanse za play off.

Link to comment
On 22.1.2022. at 18:10, Sundance Kid said:

hvala, renne.

 

@WTID, sta se desava s wednesdayem? na papiru verovatno najbolja ekipa lige (bannan, luongo, gregory...), a  sredina tabele.

 

Svake nedelje se po 2-3 igraca upisu na listu povredjenih. Sumnjam da postoji klub u prva 4 ranga takmicenja sa ovakvim zdravsvenim biltenom.

 

Iorfa (centarhalf - standardan)
Dunkley (centarhalf - standardan)
Gibson (centarhalf - rotacija) pozajmica iz Evertona.
*Harlee Dean (centarhalf - rotacija) pozajmica iz Birminghama odigrao jedan mec, nakon 5 minuta drugog meca se povredio.

Adeniran (veznjak - standardan)
*Dele-Bashiru (veznjak - rotacija)

Shodipo (krilo - rotacija) pozajmica iz QPR
Gregory (napadac - standardan)
*Windass (napadac - standardan)
John-Jules (napadac/krilo - rotacija) pozajmica iz Arsenala odigrao 18 min.

 

 

*Povredili se juce na mecu protiv Morecamba. 

John-Jones se izgleda povredio na treningu nakon par dana.

Link to comment
15 minutes ago, Jeremija said:

Našao svoj nivo...  

 

ako napadač da 28 golova na 26 utakmica on je onda dobrano iznad tog nivo

  • +1 2
Link to comment

30 на 27 тренутно
 

Братина, буквално бих био срећан као да ми је род најрођенији кад би дао неких 15ак голова догодине у премијер лиги, чисто да запуши уста свима који га потцењују а таквих има вала гомила.

  • +1 2
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

ako napadač da 28 golova na 26 utakmica on je onda dobrano iznad tog nivo

 

Brod je pun legendi koje daju mnogo golova a onda ne mogu da se snadju u PL-u, meni uvek padne na pamet Nugent iz Prestona, ne znam da li ga se sećaš?

 

Mitar će morati ili da nadje neki klub u PL gde će konstantno da igra ili da ode u neku drugu sredinu.

Link to comment

mislim da njemu pl nije glavna na listi prioriteta. živi u londonu, ima više od 3mil€ po sezoni i sledeću će već da igra u toj pl opet, a verujem da je pritisak manji nego u njuci

 

njega tek čeka bingo ugovor s obzirom na godine(27)

 


 

slabo znam zvezde iz broda

Link to comment

Вала нико није овако издоминирао у последњих двадесет година. Углавном се најбољи стрелац врти на око 25 голова, Глен Мареј је својевремено дао 30, То(у)ни проше 31 у регуларном делу.

 

Митар је на 30 и има још 17 текми до краја, ако га здравље послужи не видим што не би отишао на 40 или више.

Link to comment

Mislim da bi se Mitar odlicno snasao u BL recimo.

 

 

Wednesday vezao 4. pobedu u nizu, u nedelju "derbi" protiv Rotherhama ponovo na Hillsborough-u. Samo 4 boda iza Wigana koji je na drugom mestu.

Link to comment

mitar je srecan u fulhamu, a vrlo cesto ne mozes da kupis srecu i trava nije zelenija drugde. i ja mnogo cenim tu njegovu lojalnost koju pokazuje klubu i navijacima koji ga obozavaju.

 

fulham je, i pored tih ispadanja, stabilan klub, sto kums rece zivi u londonu i to verovatno u najlepsem delu grada, sad imaju i ozbiljnog trenera koji ume da koristi njegove kvalitete za razliku od scotta parkera i ocekujem da od sledece sezone postanu stabilan clan premiershipa.

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...