Jump to content
IGNORED

Brod sve sezone


kokota

Recommended Posts

3 hours ago, renne said:

Prenose Hull-SU

 

prenose od 13:30, ok, ja sam mislio na udarni termin od 16h.

 

recimo tekma fulham - reading bi trebalo da bude dobra, mitar protiv pauna, jos obe ekipe igraju lepo.

Link to comment

Derby se sprema za stecajne upravnike. Bice im oduzeto 12 bodova, ali ce im svi dugovi biti obrisani pa ce biti pozeljni od strane investitora.

 

Zanimljiv nacin da se prevari sistem i FFP, Lester je isto radio dva puta.

 

 

Link to comment

:egalno je koliko i "Ko moze da zabrani FMP-u da igra pod imenom Crvena zvezda". Prvano je legalno, ali je stecaj samo jedan od nacina da obrises dugovanja.

 

Ukoliko Derby bude na jednom od mesta koje vodi u nizi rang takmicenja, kazna od -12 bodova ce im se preneti na narednu sezonu, u suprotnom primenice se ove sezone.

Link to comment

Mogu da budu 20. sa 13 bodova vise od 21. i kad im oduzmu 12 bodova ostaju u ligi. Wigan u sezoni 2019/20 je dobar primer.

 

Ne znam kakv odnos ima EFL prema County-ju kad je u pitanju transfer politika. Nekoliko klubova je pod striktnom kontrolom.

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Ja mu ne bi ni žuti dao. Lik krenuo da izvede faul, prekid, šta koji kurac ovaj ima da šuta fudbal i stavlja svoju nogu na mesto gde se nalazio fudbal. 


Jel to opravdanje da ga onako krvnički šutne?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...