Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

On 15.1.2021. at 22:45, ducca said:

Rutinski, ne sećam se ovako loše Rome u novijoj istoriji derbija...

 

+1

 

U onih prošlih 3-0 su bar imali hrpu šansi, rezultat je bio varljiv.

 

U drugom dijelu sezone očekujem 4-2 za Romu ili tako neku suprotnost od rezultata i utakmice. :D

Link to comment

Krotone, Torino, Parma, Benevento, Fiorentina, Roma svi su dali bar po 2 gola Interu. Juve nije uspeo nijedan.

Mislim da su protiv Napolija dobili 1:0 i ne mogu da se setim kad su još uspeli da sačuvaju mrežu.

Konte, za promenu, nastavio da napada i na 1:0.

Link to comment
40 minutes ago, MiddleClass said:

Opet a? :fantom:

I opet Abisso.  Za svoje kratke karijere, stigao je vec tri puta da svira po dva penala za Milan. Ima dosta njegovih slika u dresu Milana kad je bio dete.

Inace, svojevremeno je bio kaznjen kad je svirao penal za Violu protiv Intera, kad je lopta udarila D'Ambrosia u grudi ... it adds up :)

  • +1 2
Link to comment

Fonseca bi mogao popiti otkaz. Spominje se povratak Spallettija ili neko iz dueta Allegri/Sarri.

 

Roma napravila grešku kod Spezije sa izmjenama - napravili šest umjesto dozvoljenih pet. Ionako su izgubili, ali eto.

Link to comment

Nadrealno sta im se desava, drugi put u sezoni prave tehnicke i amaterske greske. Covece, igras top-tier svetskog fudbala, a ne mozes tehnikalije da dovedes u red.

 

Jeste Fonseka sjebao tu stvari, ali postoji valjda i neki pomocni trener tu da ga posavetuje, ekonom, statisticar, bilo ko bre. Spaleti valjda ima jos pola godine ugovora sa Interom, morali bi tu da se dogovore, Inter bi to oberucke prihvatio ali cini mi se da nemaju novca da ga isplate.

Sari bi im legao ko bombona, Roma je ionako u nekom procesu rebuildinga, sa novim vlasnikom, sto da ne krenu i sa novim trenerom. Trebace mu malo vremena, ali ako poslozi dobro stvari bice super, ja i dalje verujem u njega.

Alegri mi je vec postao enigma, predugo je bez posla za coveka sa takvim znanjem i CVjem, ne kontam sta se desava.

Edited by goofs
Link to comment

Nije da sam neki ljubitelj ovih bunker timova kao sto je Udinese, no sudije ih pokradose zestoko, pre izjednacujuceg gola. Retko se moze videti onako ocigledan penal, a da ne bude sudjen.

Link to comment
21 minutes ago, Miljenko said:

Nije da sam neki ljubitelj ovih bunker timova kao sto je Udinese, no sudije ih pokradose zestoko, pre izjednacujuceg gola. Retko se moze videti onako ocigledan penal, a da ne bude sudjen.

Kazu, bio offside pre toga. Nisam video ni to, ni gol, posto radim pa samo bacim pogled.

Inace, Udinese nije klasican bunker tim, samo su u ovom trenutku dosta slabijeg kvaliteta od Atalante pa ih ovi bas pritiskaju.

Link to comment

Aha, ofsajd. Nisu pokazali to, samo start golmana. Ok, ako je tako. Jasna mi je razlika u kvalitetu, mada ih ja i ranije uglavnom pamtim kao kvarise protivnicke igre, a manje kao neke majstore kreacije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...