Jump to content
IGNORED

Ro18nd Garros 2020


Tsai

Recommended Posts

Opasno mu ovi uslovi odgovaraju. Kepfer cak i nije odigrao toliko lose, ono sto sam videla, ali ovaj je neverovatan.
Ma kakvi spremao se, fizicki i igracki je top, jedino mentalno ako kljokne.

Link to comment

Mec Erani - Bertens klasican primer zasto ne gledati zenski tenis nikad, sve smo videli. Top 10 igracica koja veze nema i folira umor i povredu, penzionerka od metar i po koja se bori kao lavica ali ne moze da prebaci servis pa servira ispod ruke i cak i tako pravi duple, milion brejkova, Erani koja 4 miliona puta baca lopticu za servis iza glave pa nervira sve redom... jezivost u najboljem svetlu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Mec Erani - Bertens klasican primer zasto ne gledati zenski tenis nikad, sve smo videli. Top 10 igracica koja veze nema i folira umor i povredu, penzionerka od metar i po koja se bori kao lavica ali ne moze da prebaci servis pa servira ispod ruke i cak i tako pravi duple, milion brejkova, Erani koja 4 miliona puta baca lopticu za servis iza glave pa nervira sve redom... jezivost u najboljem svetlu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


istina, uslovi za igru nisu za teniserke

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Apsolutno je isto u svim uslovima, nema razlike. Osim Serene koja je medju zenama kao kiborg i dobija na snagu, i povremenih dobrih momenata Halep i mozda jos poneke, ovo sve ostalo je bas jako jadno i tragikomicno. I motorika pokreta i inteligencija u igri i sve je kod muskaraca na svemirskom nivou u odnosu na zene.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Jumanji said:

Ju juuu kako Stanislas bije, kako igra dry.png bice strasan mec sa Timom
 

On samo sa Noletom igra iznad mogućnosti. Ne verujem da će sa Timom odigrati tako. Ako i odigra, sledi Nadal sa kojim uvek igra spuštenih gaća.

Link to comment

Daleko je Sten od PF, pricam kako mocno izgleda, kao nekada i kako mu ovi uslovi strasno odgovaraju, a otom-potom, sa Timom i te kako moze da se tuce.

Ova nasa nije stala sa jednom intervencijom :( mehhh bzvz

Link to comment
5 hours ago, mlatko said:

:Jova: tek sad vidim da Ros nije Ras, još da naučim da vas razlikujem

 

Lako je - ja sam anlfabeta.

48 minutes ago, Jumanji said:


Ova nasa nije stala sa jednom intervencijom :( mehhh bzvz
 

 

Još samo malo da podupre krokodila.

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...