Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

par novih prijava se desilo u odnosu na prethodnu prozivku.

 

još dvojica fale iz prošlogodišnjeg Premera: @MancMellow i @nbg4ever.

takođe i dva u Brodu: @Spelinea i @Redoran

 

za prošlogodišnje učesnike krajnji rok za prijavu je utorak 8. septembar u 23:59.

 

čak 5 novoprijavljenih, na čekanju: 

- @Kec u Nisu ljudi kec uNisu

- @Random

- @de Sisti

- @Daddy Cool

- @Pokojni Ruxin

 

za format Premera na glasanju trenutno ubedljivo vode boldovane opcije:

 

opcije za nastavak takmičenja su:

1) jave se nedostajući Premeraši

1a) Premer i Brod ostaju sa sastavima identičnim od prošle sezone

1b) Premer se proširuje za 2 prvoplasirana iz Broda: Svarog i Bogotac

1c) Premer se proširuje za 4 prvoplasirana iz Broda: Svarog, Bogotac, Baba Ji i 189-

1d) iz Premera ispada troje najslabijih po broju classic poena (još uvek nije sigurno ko?), u Premer ulaze Svarog, Bogotac i Baba Ji

2) ne jave se nedostajući Premeraši:

2a) umesto nejavljenih, koliko god to bilo, u Premer redom ulaze Svarog, Bogotac pa Baba Ji - tako da Premer na kraju ima 20 članova

2b) umesto nejavljenih, koliko god to bilo, u Premer redom ulaze Svarog, Bogotac, Baba Ji, 189- pa nusknvp - tako da Premer na kraju ima 22 člana

 

za one koji još nisu glasali:

https://strawpoll.com/u8cvhp2dd

https://strawpoll.com/vkoe9eboo

 

ako ostane ovakvo stanje onda Premer ostaje bez @MancMellow i @nbg4ever; dok mu brojno stanje na 20 vraćaju @Svarog i @Bogotac.

Brod prvo spada na 18 (2 u Premer, 2 neaktivna), ali ga na broj od 23 diže ekipa s klupe.

Link to comment

Ako se javi ekipa koja nedostaje mozda ima smisla porazmisliti o formiranju Betona? Ako bismo mogli da namaknemo 20+20+10, bilo bi najpravednije sto se tice rasporeda, liga od 23 ekipe mi je malo :puke:

Link to comment

Ako zafali za Beton, moze moj kolega da se ukljuci. Pre 2 godine je igrao Beton i osvojio ga valjda, ali ga mrzi da se registruje na forumu pa zbog toga prosle godine nije bilo mesta za njega. Inace igra klasik i redovno je u vrhu... 

Link to comment
3 hours ago, Svarog said:

par novih prijava se desilo u odnosu na prethodnu prozivku.

 

još dvojica fale iz prošlogodišnjeg Premera: @MancMellow i @nbg4ever.

takođe i dva u Brodu: @Spelinea i @Redoran

 

za prošlogodišnje učesnike krajnji rok za prijavu je utorak 8. septembar u 23:59.

 

čak 5 novoprijavljenih, na čekanju: 

- @Kec u Nisu ljudi kec uNisu

- @Random

- @de Sisti

- @Daddy Cool

- @Pokojni Ruxin

 

za format Premera na glasanju trenutno ubedljivo vode boldovane opcije:

 

opcije za nastavak takmičenja su:

1) jave se nedostajući Premeraši

1a) Premer i Brod ostaju sa sastavima identičnim od prošle sezone

1b) Premer se proširuje za 2 prvoplasirana iz Broda: Svarog i Bogotac

1c) Premer se proširuje za 4 prvoplasirana iz Broda: Svarog, Bogotac, Baba Ji i 189-

1d) iz Premera ispada troje najslabijih po broju classic poena (još uvek nije sigurno ko?), u Premer ulaze Svarog, Bogotac i Baba Ji

2) ne jave se nedostajući Premeraši:

2a) umesto nejavljenih, koliko god to bilo, u Premer redom ulaze Svarog, Bogotac pa Baba Ji - tako da Premer na kraju ima 20 članova

2b) umesto nejavljenih, koliko god to bilo, u Premer redom ulaze Svarog, Bogotac, Baba Ji, 189- pa nusknvp - tako da Premer na kraju ima 22 člana

 

za one koji još nisu glasali:

https://strawpoll.com/u8cvhp2dd

https://strawpoll.com/vkoe9eboo

 

ako ostane ovakvo stanje onda Premer ostaje bez @MancMellow i @nbg4ever; dok mu brojno stanje na 20 vraćaju @Svarog i @Bogotac.

Brod prvo spada na 18 (2 u Premer, 2 neaktivna), ali ga na broj od 23 diže ekipa s klupe.

Spelinea se javio da će igrati, inače je aktivan tokom cele sezone. Javiće se na topik kasnije pošto trenutno nije pri netu.

Link to comment
4 hours ago, Svarog said:

ja ne znam. to su ovi iz prethodne vlasti.

nek proveri Tolaa ćitap šta kaže o tome.

O ovome se raspravljalo pre par sezona, i bilo je odlučeno da samo registrovani na forumu koji napišu bar neki post na topiku mogu da igraju u PPP H2H ligama. Tako je odlučeno jer ako je tu gomila ljudi sa kojima nemamo nikakve veze, onda je ta liga ista kao bilo koja H2H random liga, i gubi svaku čar koju imaju ostale PPP lige. Nije ni blizu isto pobediti npr. Moću, prslina i adasevica, i jinxovati celu subotu i nedelju na topiku posle svakog gola, ili nekog s kim nikad nisi ni post razmenio. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Takodje, čak i ako se nbg i Manch prijave do deadline-a, @Svarog kao prvi u Shippp-u treba da udje u Premer umesto mene, pošto za mene jedinu znamo da bih sigurno ispala. Tako da možeš da otvoriš ligu i podeliš kodove i pre roka bar onima koji su sigurni za Premer. 
 

Edit: Isto važi za nekog od ostalih par u vrhu Shipppa, sledeći koji izvisi za mesto nakon deadline-a neka upadne umesto mene. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Elitni rang da se odluči do sutra pa da punimo Brod.. 

 

Ja sam pre da Premer ima 20, a Shippp 24 (kao pravi), nema veze što ne bi imali dvokružni sistem do kraja.. 

Edited by zoki
  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...