Jump to content
IGNORED

LIga Evrope u doba korone


renne

Recommended Posts

  • 2 months later...

Luk de Jong je meni drvo ortodoksno. Auba je zaboravio vise fudbala, nego sto je ovaj ikada znao. Secam se jos onih sezona kada je razbijao u Dortmundu, skoro kao Haaland. I umesto da predje kod nekih Italijana ili Spanaca, on ode u pokojni Arsenal. Nadavao se golova i za njih (68 na 128 utakmica, ako je ova statistika tacna), no ocekivao sam da ce ga uzeti neki top tim iz Spanije. Sada ga vec stizu godine, videcemo da li je u stanju da se dokaze ponovo.

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Luk de Jong je meni drvo ortodoksno. Auba je zaboravio vise fudbala, nego sto je ovaj ikada znao. Secam se jos onih sezona kada je razbijao u Dortmundu, skoro kao Haaland. I umesto da predje kod nekih Italijana ili Spanaca, on ode u pokojni Arsenal. Nadavao se golova i za njih (68 na 128 utakmica, ako je ova statistika tacna), no ocekivao sam da ce ga uzeti neki top tim iz Spanije. Sada ga vec stizu godine, videcemo da li je u stanju da se dokaze ponovo.

 

Auba je gol-igrač koji je užasan za svakog iole normalnog trenera i zato su svi ozbiljniji klubovi bježali od njega k'o đavo od krsta. U Arsenalu je dao svoje zadnje dobre momente, imao par odličnih sezona, maltene sam osvojio FA Kup, ali je nakon toga bio remetilački faktor u svlačionici.

 

Imaće u junu 33 godine, za špica kojem je brzina najveća kvaliteta to baš i nije preporuka. U stanju je promašiti desetke odličnih šansi, a kao kapiten je u gadnim momentima mikrofon prepuštao dječurliji.

 

Neka ga kod Dembelea zbog kojeg je zaratovao sa Dortmundom. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...