Jump to content
IGNORED

LIga Evrope u doba korone


renne

Recommended Posts

Cim se ukazao Pastor znao sam da gube, znao sam i da Banjac masi, ali ajd sad ko hoce da veruje... Utakmica je ludilo kakvo u zivotu nisam video. A da, sudija p*si kurac.

Edited by Zico
Link to comment

Kakvo skandalozno ponašanje golmana TSCa na penalima, nije ni pokušao da brani, a ni pre penala se nije proslavio, najblaže rečeno. A i prvi crveni mi je sumnjiv, rekao bih da je nameran.

Link to comment
jbga, ali posle 2 kretenska crvena...
bar nije bruka ko oni nesrecnici protivu flore. igrali koliko mogu i znaju. kapa dole.
a ni blizanka se nije proslavila sa moćnom Omonijom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Protivnik došao bez pola ekipe i bez struke, 2-0 su imali i onda kretenski karton i cirkus u nastavku..

 

nema šta da ih žalim, sve je bilo na njima, mogli su i trebalo je lagano da prodju..

 

ovaj komentator inače uvek naglašava "naš klub, naš predstavnik" kad god prenosi naše utakmice u Evropi

Link to comment

Loše veče za Orbana, i Osijek ispao. A TSC bi morao da skloni golmana i lika koji je napravio prvi crveni, ako su ozbiljan klub. Kao što je Partizan onomad sklonio Trajkovića jer je prodao protiv Ludogoreca.

Link to comment
55 minutes ago, napadaj said:

Komentator je težak imbecil, na svakih 10 sekundi naglašava da je ovo naš klub, srpski klub, kao mu je neko naredio da to ponavlja.

Tako je Ivanić uvek po 5x u toku tekme bio cg repstativac dok nije batalio. 

 

Btw, danas gledam raspored koju od 2 tekme ću da ispratim i odaberem Partizan. Kakav instinkt. :hail:

Link to comment

Dobro je što nisi gledao bruku i sramotu u Senti. Jedni nemilice primaju golove jer su došli sa c timom i juniorima bez trenera, a drugi nemilice puštaju i prave crvene kartone da bi nekako kompenzovali. I tako se stiglo do 12 golova.

Edited by Nikodije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...