Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

52 minutes ago, Zlurad said:

 

To Edwards igra neki 3D sah sa nekim. Nudi vam kapitena da bi vam uvalio Sakirija za 30 miliona :heart:

 

Ma daj, kad je to Arsenal preplatio nekog raspalog fudbalera albanskog porijekla?

  • Haha 2
Link to comment

A Mustafi te žulja? Ja reko' njega si već zaboravio pa kukaš kako Granitnog nikako ne uspevate da uvaljate Murinju...

 

U svakom slučaju, Šaćiri je izmislio fudbal za obojicu zajedno, a ima samo trećinu njihove zajedničke visine.

Link to comment

kaće stvarno najpotcenjeniji igrač na svetu da pređe negde gde se razumeju u fudbal i upražnjavaju igranje istog? ne mogu više da čekam tekme švajcarske repke da bih uživao u čarolijama planinskog pirla

Edited by Pokojni Ruxin
  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

kaće stvarno najpotcenjeniji igrač na svetu da pređe negde gde se razumeju u fudbal i upražnjavaju igranje istog? ne mogu više da čekam tekme švajcarske repke da bih uživao u čarolijama planinskog pirla

 

Još malo i ide kod Mourinha, taman se portugalski šibicar našao sa mačkom u xhaku.

Link to comment

sad si pao najniže mikele

 

kad je došao i kad sam video da mu je xhaka first name on the team sheet reko ovaj čovek je real deal. em se razume u fudbal, em ne sluša histerične navijače koji po pravilu znaju manje nego ništa.

 

isto sam pomislio i za tuhela i žoržinja. samo što je švabo istrajao i sad je prvak lš, a brazilac najbolji igrač ep. a arteta broji sitno... :sad:

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

A Murinjo onomad digo ruke jer mu nisu dali novca za pojacanja. Doduse, i spickao je tog leta 60ak miliona na 1 Freda, ne bih mu ni ja dao vise od toga.

Link to comment
levy izgleda trazi 160 miliona funti. city nije spreman da plati toliko.
 
 
 
evo vam materijala za sledecih par stranica topica :fantom:
Široko, ostavio matori u amanet. Još potpisali sa Timvjuerom dobar ugovor a i mora malo ameri da se vade ovog leta zbog onog sranja od lige
Link to comment
31 minutes ago, 189- said:

evo vam materijala za sledecih par stranica topica

 

3 od 4 najskuplja transfera ikad u PL pripadaju Junajtedu. Najskuplji Sitijev transfer je na 8.mestu liste. Lista ne ide u prilog narativu koji se često forsira.

 

Screenshot-20210723-171606-2.png

 

 

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Pepe i Kepa totalni promasaji (za kapitalnu investiciju), Marez i Pogba 'nako. Ostali otaljavaju svoj dio. VVD i Dias najkonkretniji. Jebes pare.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...