Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Ne bi bio loš kad bi se ratosiljali Jamesa i Lingarda, mogli bi na krilima da rotiramo Rashforda, Sancha i Viniciusa, a i Diallo bi mogao da polako dobija vreme...

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

E jebiga sad ako je Ben White Phil Jones... meni je prilično dobro delovao kad god sam ga video.

 

 

I Phil Jones je dobro delovao u njegovim godinama. :fantom:

 

Više sam to rekao zbog fizikalija. Ne preterano visoki obojica, znaju da povuku loptu iz zadnje linije, znaju da se ubace iz drugog plana...Naravno ovde pričam o Jonesu iz vremena u Blekburnu dok je još igrao na instinkt, a i samopouzdanje je bilo tu.

Link to comment
6 hours ago, Jeremija said:

Ovo može biti interesantno, za vreme pregovora oko Varanea, Madrid nam je (navodno) ponudio Viniciusa (prvo na pozajmicu)...

 

Dobro je ovo, skupiće pare za Mbappea tako što pošalju Vinija™ na pozajmicu. Mogao bi tako i Chelsea da skupi kintu za Halanda pozajmivši Žirua Milanezima...

Link to comment

Hvala koroni što pre season tekme ne igramo na +30 u nekim Amerikama i Kinama...upravo počinje prva kod Derbija, na +30 :whistle:


Lingard spreman da uleti sa klupe.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

guehi prodat palaceu za nekih 20+ miliona necega. i giroud prodat milanu za neki minimalac.

sa Guehi-om imaju buy back at matched price and sell-on procent. Nije strasno. 

Link to comment

 

Albert Sambi Lokonga je novi igrač Arsenala. Transfer 21godišnjeg belgijskog centralnog veznjaka je vredan 17 miliona funti. Priča se da je došao na preporuku Anrija, koji je dosta upućen u belgijske fudbalske prilike. Nosiće dres sa brojem 23.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...