Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

sada sam pogledao neke slike sa treninga i jebem ti kurac koji su igraci jos na platnom spisku kluba...pola njih sam zaboravio...

 

barkley, drinkwater, baba rahman, sarr, bakayoko, miazga, zappacosta, baker, kenedy, musonda, batshayi...bar se van ginkel konacno otkotrljao iz kluba.

 

osim ovih igraca trebalo bi prodati jos nekoliko njih da bi se moglo finansirati dolazak haalanda. vec vidim da ce ceo prelazni rok proteci u pokusaju njegovog dovodjenja i da cemo na kraju failovati kao united sa sanchom prosle godine i panicno kupiti novog zappacostu i drinkwatera.

Link to comment
3 hours ago, 189- said:

sada sam pogledao neke slike sa treninga i jebem ti kurac koji su igraci jos na platnom spisku kluba...pola njih sam zaboravio...

 

barkley, drinkwater, baba rahman, sarr, bakayoko, miazga, zappacosta, baker, kenedy, musonda, batshayi...bar se van ginkel konacno otkotrljao iz kluba.

 

Je li ovo većinom Conteov otpad?

Link to comment

I posle Megvajer skup :dry:

 

@189-

Van Ginkel :smiley_hail: :isuse:

Pa taj je došao u Chelski dok je još DS bio na vlasti.

Mada je imao jednu dobru sezonu, onu pre par godina kad je PSV bio prvak.

Link to comment

Doveli smo Phila Jonesa za sirotinju i spucali verujem gro budžeta na štopera, a Salibaha poslali na dokaljavanje™ u Marselj. Na ključnijim pozicijama merkamo Lokongu i još par klinaca iz Ligue2. Naredna sezona obećava, stay tuned.

Link to comment

Tesko ce Celzi uvaljati nekoga od te bagatele za bilo kakve ozbiljne novce, bas je slaba kupovna moc sirom Evrope, a Marinin mindset je blago receno nerazumljiv. Recimo za Bakajoka traze preko 15 miliona, covek je u poslednjoj godini ugovora i nije ni u naznakama u planu da igra za Celzi, a usput receno poslednji put je igrao za njih pre vise od tri godine. 

Kada imas takav aset valjda ti je cilj da uzmes neku crkavicu i da se oslobodis njegove plate sa spiska, jer ovolike novce niko ziv nece platiti, a ostace ti igrac ucrvljan, platices ga jos godinu dana i onda ce otici za dz.

Link to comment
22 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Doveli smo Phila Jonesa za sirotinju i spucali verujem gro budžeta na štopera

 

E jebiga sad ako je Ben White Phil Jones... meni je prilično dobro delovao kad god sam ga video.

 

Verujem da je prisutna standardna doza gordog albionskog hajpa, ali čisto sumnjam da će se ispostaviti da je deblo u pitanju.

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Recimo za Bakajoka traze preko 15 miliona, covek je u poslednjoj godini ugovora i nije ni u naznakama u planu da igra za Celzi, a usput receno poslednji put je igrao za njih pre vise od tri godine. 

 

Kako Gruju mogu da uvaljaju za iste pare a dečko odigrao 8 utakmica za 5 godina, sve sa klupe.

Link to comment

Grujic ima jos dve godine ugovor, sto znaci da ako Porto hoce da ga uzme za dz mora da ceka dve sezone. Bakajoka ko zeli treba da se strpi samo jednu, a verovatno i pola sezone jer ce se u januaru desiti ovo sto ja opisujem, samo za neke bas sitne pare.

Link to comment
14 hours ago, ArleKino said:

 

Je li ovo većinom Conteov otpad?

 

vecinom da, mada ima tu igraca i koji su dosli i pre njega.

 

36 minutes ago, John Coltrane said:

I posle Megvajer skup :dry:

 

@189-

Van Ginkel :smiley_hail: :isuse:

Pa taj je došao u Chelski dok je još DS bio na vlasti.

Mada je imao jednu dobru sezonu, onu pre par godina kad je PSV bio prvak.

 

da tada im je bio valjda najbolji igrac ili jedan od, i onda se opet povredio na godinu-dve. 

 

10 minutes ago, goofs said:

Tesko ce Celzi uvaljati nekoga od te bagatele za bilo kakve ozbiljne novce, bas je slaba kupovna moc sirom Evrope, a Marinin mindset je blago receno nerazumljiv. Recimo za Bakajoka traze preko 15 miliona, covek je u poslednjoj godini ugovora i nije ni u naznakama u planu da igra za Celzi, a usput receno poslednji put je igrao za njih pre vise od tri godine. 

Kada imas takav aset valjda ti je cilj da uzmes neku crkavicu i da se oslobodis njegove plate sa spiska, jer ovolike novce niko ziv nece platiti, a ostace ti igrac ucrvljan, platices ga jos godinu dana i onda ce otici za dz.

 

upravo tako. zato se i nakupilo ovoliko igraca jer ne zele da puste igraca ispod cene koja marina misli da igrac vredi. prilicno los posao. i sada imamo situaciju da novi klinci (livramento, bate, peart-harris) koji su dominirali prethodnih sezona u nizim kategorijam i koji bi realno trebali biti u prvom timu i na kraju klupe, razmisljaju da ne produze ugovor i da sledece sezone odu za dz. pored toliko veterana cene da nece videti ni klupu a kamoli par minuta na terenu.

 

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Doveli smo Phila Jonesa za sirotinju i spucali verujem gro budžeta na štopera, a Salibaha poslali na dokaljavanje™ u Marselj. Na ključnijim pozicijama merkamo Lokongu i još par klinaca iz Ligue2. Naredna sezona obećava, stay tuned.

 

White je Vermaelen sa pasošom Jonesa koji bi trebalo da igra na poziciji Davida Luiza.

 

Triiiiiiii u jednom...

 

Locatelli je idući, navodno nam je prihvaćena ponuda, a Juventusu odbijena.

Link to comment

Ovo može biti interesantno, za vreme pregovora oko Varanea, Madrid nam je (navodno) ponudio Viniciusa (prvo na pozajmicu)...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...