Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Normalno da je postojala. To je Murinjo. Više je para uzeo od silnih otkaza koje je dobio nego od plata u klubovima

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Nadam se da su se konačno svi opametili u vezi sa Murinjom, jeste (nekad) bio ne dobar, nego izvanredan menadzer, ali sada je samo "busted flush"...

  • +1 2
Link to comment

To nisu nikakve nove & specijalne klauzule, samo jake garancije da će dogovorena suma biti isplaćena do određenog datuma no matter what, tj. da otkaz nije isto što i contract annulment.

 

Ako bi hteli da stvarno raskinu ugovor i ne isplate treneru dogovoreno, klubovi bi morali da idu na arbitraciju gde bi najverovatnije izgubili, zato to niko i ne pokušava. Zato gotovo niko više ni ne pomišlja da da otkaz, ma koliko očajni bili, nego sede i čekaju višemilionski svilen gajtan.

 

 

Link to comment

To je taj... penzionisao se 2018. godine nakon sudara glavama sa Kejhilom dok je igrao za Hull i rehabilitacije od godinu dana. Doktori mu preporučili da ne rizikuje i on se penzionisao u 27. godini.

Od 2019. vodio je mlađe kategorije Totenhema. Ovo je win win za Levy-ja. Daješ šansu mladom treneru, promenio si trenera koga navijači ne vole a ne moraš na prečac da se obavezuješ ugovorom sa nekim ozbiljnijim menadžerom. Verujem i da će navijači lakše podneti to što Totenhem neće biti u Top4 sa Masonom nego sa Murinjom.

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Liverpulu povređen još jedan štoper, ode Fabinjo opet u odbranu :isuse: 

 

Zanimljivo je da Flop još ne daje šansu Benu Dejvisu koji je doveden iz Prestona kad i Kabak iz Šalkea. Jedan je zakucao mesto u postavi, drugi još nije ni debitovao.

 

Za čije babe zdravlje su ga dovodili, da bi gledao sa klupe kako veznjaci da izigravaju štopere?

Link to comment

Nije nista strasno sa Filipsom, malo zadnja loza pa za svaki slucaj. Ni meni nije jasno što ne pušta Dejvisa. Mada, ima još 6 prijateljskih utakmica do kraja lige.

Čekaj, što mi u stvari igramo ovu utakmicu? Da se kvalifikujemo za nešto?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

Čekaj, što mi u stvari igramo ovu utakmicu? Da se kvalifikujemo za nešto?

 

:D 

 

Realno će biti tako ubuduće, čim obezbediš opstanak (dok i Englezi ne ukinu relegation) možeš da puštaš decu i rezerve da se igraju.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
31 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

:D 

 

Realno će biti tako ubuduće, čim obezbediš opstanak (dok i Englezi ne ukinu relegation) možeš da puštaš decu i rezerve da se igraju.

 

Kakve veze i da ispadnemo? U Vanarami da igramo samo Papa Jonh's cup opet bi igrali u ESL-u. Mislim, win win zar ne? :frust:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...