Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

14 minutes ago, Zlurad said:

VAR kaze sta Din kaze. Em je prvo postavio nogu em ga povukao za rame.

 

https://streamable.com/acaj48

 

 


VAR zove Dina da gleda snimak, a ne obrnuto. Zato sam i pitao šta je VAR rekao. 
 

Na 10sec klipa koji si okačio se vidi da je Velbek sam sebe sapleo, više deluje da je kontakt bio rukama, uostalom uživo sam i napisao da mi deluje kao penal. 
 

Ali, kao i do sad, svaka sudijska

odluka će biti propraćena argumentima™ koji se menjaju sa promenom squad-a. 
Dok su bili Teri, Karager, Kion, Kembel i ostali u odbrani tad je Ferguson “držao” sudije. Sad se narativ okrenuo na nacionalnu osnovu ( Megvajer, Kejn, Sterling...). Džabe trošiti prste na kuckanje....

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:

Dok su bili Teri, Karager, Kion, Kembel i ostali u odbrani tad je Ferguson “držao” sudije. Sad se narativ okrenuo na nacionalnu osnovu ( Megvajer, Kejn, Sterling...). Džabe trošiti prste na kuckanje....

 

VAR se nekad zvao Majk Rajli i Hauard Veb :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, napadaj said:

Hoćemo kalčopoli u engleskom fudbalu :fantom:

 

jes pa da vam pooudzimaju titule :fantom:

 

šalu na stranu, samo je potrebno par kompetentnih ljudi u PGMOL-u, a takvih je trenutno ne 0, već su u minusu

 

Link to comment

Ne vidim razlog za prodaju DDG kad mu je tek 30 godina. Ako toliko godine drže S.Romera ili Li Granta kako to da nema mesta za jednog od najboljih golmana sveta? Platurina ne sme biti izgovor.

Link to comment

Zaboravih sinoć 1 zanimljiv podatak da podelim ovde: samo su Runi (15) i Rašford (13) dali više golova od Grinvuda (12) kao tinejdžeri. Potonji 20 puni tek u oktobru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...