Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Weenie Pooh said:


 

 


Hlađenje je sasvim smisleno, užasni su poslednjih mesec dana. Ući će bar jedan u drugom poluvremenu.

Kineski Korejac iz Japana je dao svoj prvi gol da načne Palace u pobedi 7-0, od tada ga nema.

Ništa od toga me ne živcira kao ovo besomučno forsiranje Wijnalduma za kog se već zna da odlazi na leto. Bilo bi glupo čak i da ostaje, ali ovako...

 


U 3 nedelje 2 puta sa nama pa Totte, Citi, Lester - ima smisla odmarati ovu dvojicu. Sad sam video raspored.

 

 


Dmitrović, golman Eibara, postigao gol protiv Atletika, kažu da je slobodan u junu...:covid19:

Link to comment
10 minutes ago, Pantelija jr said:

@Weenie Pooh vidim što pričaš za Kloppo-ovu ingenioznu zamisao sa Thiagom na def. veznom... sad se nesrećnik par puta u 30 sec sudario sa dva-tri saigrača i na kraju dao pas u aut na 30 m od svog gola :isuse:

 

Imao bi smisla Thiago DCM da igraju protiv nekog ofanzivnijeg tima, pa da je osnovni problem izvući loptu iz zadnje linije u fazu napada.

 

Ali protiv bunkeraša, lopta komotno stiže napred a tamo po običaju nemaju pojma šta će sa njom, ili je puste u stranu da neko šibne centaršut napamet, ili Shaqiri pokuša dribling kroz gužvu. Jednom je probao i španski Brazilac, ali da bi došao blizu šesnaesterca morao je trojicu da predribla (i onda dao lopto na krilo beskorisnom TAA).

 

Kad imaš ovakvog protivnika, Thiago bi apsolutno morao da bude desetka a ne šestica. Mislim, verovatno ne bi ni on ništa specijalno uradio ali bar bi šansa postojala. Sa mrtvim Wijnaldumom i polumrtvim AOC, šansa da se nekome asistira ravna je nuli.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ništa od toga me ne živcira kao ovo besomučno forsiranje Wijnalduma za kog se već zna da odlazi na leto. Bilo bi glupo čak i da ostaje, ali ovako...

 

Vidis da ne nece da produzi ugovor. Kan, anyone. I Kutinjo, i Kan su besomucno dobijali kapitenske trake i na kraju otisli. Dobar je Gini, samo je bezveze da Thiago igra pozadi a Gini napred kada bi trebalo naopako. Inace, Thiago u ove dve utakmice sto je poceo je komotno za 1 cm promasivao startove za lomljenje noge protivniku.

 

e: jbg, kasno sam video, sam si vec napisao

Edited by Zlurad
Link to comment

Ode Oksara, znači sad se Flopara resetovao na vezni red Thiago-Gini-Šakira koji je protiv Man Utd stvorio toliko toga, kako beše "so many football situations"?

 

Link to comment
1 minute ago, Cane Vukic Prebranac said:

Шаћири и Салах се сударају на терену

 

Ne da Gnjilanac da dvojica pravovernih odigraju prvi dupli pas u novijoj istoriji :cry: 

  • Haha 1
Link to comment

"U 21h i 21m 21. dana 2021 godine, imamo li broj 21 na terenu, nemamo, imamo na klupi tu je Tzimikas, a imamo i obrnuto 21 to je Brady sa brojem 12..."

 

Terajte ga u tri pizde materine više, da radi Twitch steam za neki Teen Vogue ili nešto.

  • Haha 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...