Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

17 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Soton away, bilo je lepo dok je trajalo. A dobro, ne moramo ni mi svake godine osvajati. :happy:

 

Zadnji put kad smo igrali sa Svecima u FA kupu, a da nismo osvojili, igrali smo finale. Nikad neću zaboraviti to finale u sezoni 1926/27. :sad:

 

1978/79. smo nakon Sotona igrali sa Vukovima (kao što bi moglo biti i sad), a United je izbacio Liverpool. U jednom od legendarnijih finala smo tukli United 3-2.

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, ArleKino said:

 

Zadnji put kad smo igrali sa Svecima u FA kupu, a da nismo osvojili, igrali smo finale. Nikad neću zaboraviti to finale u sezoni 1926/27. :sad:

 

1978/79. smo nakon Sotona igrali sa Vukovima (kao što bi moglo biti i sad), a United je izbacio Liverpool. U jednom od legendarnijih finala smo tukli United 3-2.

 

Ni ja necu zaboraviti finala iz 1992/93 :sad:

 

Elem nakon vise od 20 godina idemo na Goodison!

Edited by WTID
  • +1 1
Link to comment

Uvijek nas jebu kad ne treba. Kad je Murinjo imao jednom 40 suteva na gol pa nista :laugh:

 

Inace, ovo su mi omiljene formacije. Zna se ko je zadnji vezni, zna se ko kreira sanse, ko da daje golove.

Edited by kipo
Link to comment

Wilder uspeo da upiše prvu pobedu, morao Newcastle da časti isključenje u prvom i penal u drugom poluvremenu, a čak i tako zamalo da ovi zabiju autogol u nadoknadi :D 

 

Da gledam Ola kako guzi mrtvog Dajša i uzima prvo mesto raspalom Flopu stvarno nemam snage :cry: Čestitke na tituli i od mene.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...