Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Salah, naravno, bismillah. Meni ne smeta što je preofanizvno (u suštini jedina razlika je Firmino kao veznjak umesto npr. Keite ili Milnera), nego mi smeta što opet neće znati ko šta treba da igra. 

 

Počeli su već jednu utakmicu ovako, valjda protiv Šefilda, i sudarali se na terenu kao idioti. Na papiru, Salah je CF, iza njega Firmino, bočno Mane i Jota. U praksi, Salah se izvuče na bok, Jota se povuče unazad, a Trent ostane na svojoj polovini zbunjen :isuse: 

 

Ako su se malo uhodali, videćemo da li to liči na nešto. Strepnja > nada, ali tawakkalna ala Allah!

Link to comment

Bio je faul nad Sterlingom, ali još jedan dokaz onoga što ja stalno pričam, da ti ne sviraju ako ostaneš na nogama. Do sudija je.

A Voker je ispao glupan, igrača u naletu onako da potkačiš...

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Bio je faul nad Sterlingom, ali još jedan dokaz onoga što ja stalno pričam, da ti ne sviraju ako ostaneš na nogama. Do sudija je.

 

+1

 

Da je odmah pao i raširio ruke bio bi faul... Sad će svi da paradju kao sa jabuke do kraja utakmice... Biće negledljivo...

Link to comment

Gojko je najzabavniji komentator tamo. Stalno zvuči kao da je pod gasom, nervira se zbog rezultata zato što igra tikete, jebe mu se ko se kako zove, ne gnjavi podacima... Gospodin čovek za ostale komentatore koji ubiše statistikama i glupostima.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...