Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Nije pitanje sto je Salah morao da igra 99 minuta jer i inace se ne istrcava dovoljno na tekmama nego je vece pitanje sto su ranjeni TAA, Robinson i Henderson morali da igraju. Nebitna utakmica pa i da smo izgubili 1:7 bilo bi svakom svejedno a barem 3 igraca placu za minutima. I mislim da je vreme da se oprostimo od Origija koliko na zimu. Pretvara se u Bentekea za sirotinju, ne valja mu.

Link to comment

Ajaks za dve godine rasproda igrače za skoro pola milijarde a ne mogu da kupe neku mrgu za ovakve utakmice 

 

Šahtar ako pobedi ode na prvo mesto ako izgubi dno,jedina utakmica za prećenje 

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Nije pitanje sto je Salah morao da igra 99 minuta jer i inace se ne istrcava dovoljno na tekmama nego je vece pitanje sto su ranjeni TAA, Robinson i Henderson morali da igraju. Nebitna utakmica pa i da smo izgubili 1:7 bilo bi svakom svejedno a barem 3 igraca placu za minutima. I mislim da je vreme da se oprostimo od Origija koliko na zimu. Pretvara se u Bentekea za sirotinju, ne valja mu.

 

Trent nije dugo igrao, trening utakmica za njega da polako vraća fizičku spremu.

 

Henderson slično juri fitness pa je ušao sa klupe, neće mu smetati tih pola sata.

 

Robertson je morao da uđe jer mu se grčka zamena povredila, a Milnera nema.

 

Origi je potpuno nezainteresovan od kako ga je Jota izbacio iz rotacije, šta će. Smeši mu se opet neki Hoffenheim iz Bremena na Werderu.

 

Ne znam koji to igrači plaču za minutima a da večeras nisu igrali, Shaqiri? I on je valjda povređen.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
 
Trent nije dugo igrao, trening utakmica za njega da polako vraća fizičku spremu.
 
Henderson slično juri fitness pa je ušao sa klupe, neće mu smetati tih pola sata.
 
Robertson je morao da uđe jer mu se grčka zamena povredila, a Milnera nema.
 
Origi je potpuno nezainteresovan od kako ga je Jota izbacio iz rotacije, šta će. Smeši mu se opet neki Hoffenheim iz Bremena na Werderu.
 
Ne znam koji to igrači plaču za minutima a da večeras nisu igrali, Shaqiri? I on je valjda povređen.
Mogao je bilo ko da udje umesto kapitena skotske. Jos 3 u 18 igraca su bila na klupi, svejedno ko. Adrijan ako je bio na klupi bi odigrao desnog beka. Sto da ne? Henderson se uhvatio za zadnju lozu kad je istrčao onaj povratak nazad. Iskreno, nemam pojma sto Klop nije ubacio klince pa sta bude. Ovako 3 zajebane tekme za 10 dana

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Nemacka i Spanija po 4, Italija i Engleska po 3, Francuska i Portugal po 1.

Gledao sam Inter i nista nisam razumeo. Trener koji ima Hakimija, Skrinjara, Lautara, Eriksena bunari na Lukakua, igru organizuje Brozovic, Galjardini se izbacuje na levo krilo (jer prestari Yang ne moze da istrci), Barela ulazi na centarsuteve jer se ne igra pasovima vec na sidrasenje Lukakua i centarsuteve.

Znalo se da ce Sahtjor igrati bunker, na brze kontre, uz mnogo simuliranja, to je ekipa premazana svim farbama. Sta je tu trebalo da radi Galjardini? Cime on da probija bunker ili sprecava kontru? Najkreativniji igrac na klupi do 85. minuta?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...