Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

BMG je zadnjih sezona u vrhu Bundesa, redovno nastupa u Evropi nisu baš toliki anonimusi kakvim ih Milenko i Muslin slikaju, ali 6 komada je stvarno circus!

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

BMG je zadnjih sezona u vrhu Bundesa, redovno nastupa u Evropi nisu baš toliki anonimusi kakvim ih Milenko i Muslin slikaju, ali 6 komada je stvarno circus!

Gledam Bundes redovno, ali mi je njihov sastav i dalje prilicno anoniman, u odnosu na Bayern, Dortmund, Leipzig i Lever.

Link to comment

Bravo za celavog, trcali ko mazge, branili se junacki, sudija ih jebavao, jedan sut u gol iz penala i bod, ali to je batadjorizam, bez zezanja teska grupa, bili su egal u Moskvi i s Bajernom i s Atletikom. Simeone nije mu ni ruku pruzio, pobegao u svlacionicu. 

Link to comment
40 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zdruge strane, nagrada Nateu Phillipsu za monstruozan PL debi za Liverpool, i uvrštvanje u Širerov tim kola, je nebivanje u protokolu u Bergamu. Počinje Rhus™ Williams.

 

Philips nije registrovan za ligu sampiona pa zato ne igra.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Miljenko said:

Gledam Bundes redovno, ali mi je njihov sastav i dalje prilicno anoniman, u odnosu na Bayern, Dortmund, Leipzig i Lever.

 

Jbg Kramer, Štindl, Herman, Hofman svi oko trideset godina imaju 5+ sezona za klub i 15tak nastupa za repku. Ginter, stoper prešao iz BVB, bio medju velikim talentima takodje jedno vreme standardan u repki drugi half Elvedi isto redovan zadnjih 5,6 sezona, Lainer igrao protiv Zvezde u Q za LŠ kad je nastupao za RBS,  u špicu klinac Tiram (ima solidnu prošlu sezonu) i Plea redovno dvocifren u koloni golova sezonama u nazad, obojica iz FRA lige došli. Brel Embolo prošle sezone došao iz Shalkea, pre toga Bazel sigurno si čuo i za njega...

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Igrača Atletika lopta pogađa u telo pa se odbija u ruku koja nije u prirodnom položaju. Sudija posle var-a dosuđuje penal.

 

Ove neznalice bi mogle na kraći kurs kod eksperta Zdravka Jokića koji bi im objasnio da tzv. drugi kontakt nije penal.

 

Ima i ovde eksperata koji će da pojasne da to nije penal, posebno ako je Katai sopstvenik pogođene ruke.:fantom:

 

Čist penal, naravno, do detalja smo se bavili tim pravilima.

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
30 minutes ago, Miljenko said:

Gledam Bundes redovno, ali mi je njihov sastav i dalje prilicno anoniman, u odnosu na Bayern, Dortmund, Leipzig i Lever.

Meni nije, napad im je igrao Ligue 1. Thuram je odlican igrac a Alexandre Plea dosta solidan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...