Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Just now, copkillah said:

 

Zašto si takav čovek pa moraš da kvariš Ruksin narativ?

 

 

Pusti, za par meseci ce pokojni da se kune u Klopa da je najbolji trener na svetu. Vidis da je poceo da gleda tekme, analizira pokrete i kretanja.

 

Ozbiljno, ako ste gledali utakmicu valjda ste videli da ga je nagazio tri puta po nogama, samo sto je na ovima los ugao kamere

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

moj narativ je da je bio penal ali je salah svakako bijedni diver

 

discuss

 

Salah i treba da pada, jer je u svojoj prvoj sezoni potpuno nepotrebno pokušavao da ostane na nogama koliko god ga tukli, a inbredi™ nekad ne sviraju ni čiste penale kada igrač padne, a kamoli ako ne padne. Mislim da je u njegovoj prvoj sezoni u Liverpulu trebalo da se svira bar jedno sedam penala na njemu, ali on je ostajao na nogama kada god može.

 

Naravno, uvek sam protiv teatralnosti, ali ako je faul, padni da bi inbredi™ videli, jedini način da im dopre do tih zakržljalih mozgova.

 

Eto i to sam ti rešio.

 

Link to comment

A ja pazario Riz Dzejmsa :isuse:

 

btw jebali ih treći dresovi, ako je Parisu nešto konstanta to su prelepi i prvi i rezervni dresovi, ovo ludiralje sa modernim bojama stvarno nije normalno.

Link to comment

icardi je povredjen a povredio se sada i neymar. izgleda butni misic.

 

 

u rusiji jorginho opet promasio penal a cho dao gol nakon sto je golman zajebao bas lepo. sve u svemu nevidjeno smaracki igramo i reklo bi se realan rezultat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...