Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Pored pomenutog Veratija i Markinjosa, falio je i Ikardi, neko ko bi možda mogao delovati i u skok igri. Falio je i Bernat da budemo iskreni. Nije ovo prvi tim PSG.

Na početku drugog je Raša imao sjajnu šansu 2 na 1 i od tog momenta je PSG držao visoko liniju i sabo nas u 16. Sreća pa nije bilo ništa konkretno a da DDG nije mogao odbraniti ili AVB uklizati. Teles već izvodi kornere, Tuanzebe kao da mu je 101 u LŠ, čak je i Fred koristio desnu nogu za nešto drugo osim trčanja.

Stvarno je Ole postavio taktiku kako je jedino mogao, a da izvuče pozitivan rezultat, malo da mu padne teret sa ledja. Odličan tajming i povez sa kasapljenjem Njuke.

Link to comment

kava smorcina od utakmice chelsea - sevilla. ako pl treneri budu pogledali ovu utakmicu da vide kako da nas totalno zaustave ne pise se dobro lampardu. gotovo da nismo ni ugrozili njihov gol a oni da su bili malo bolji i odlucniji u napadu, lagano bi pobedili.

Link to comment

Nisam gledao utakmicu, ali sam zato gledao Sevilju 3-4 utakmice ove sezone. Ne zna se koja je dosadnija.

Gledao sam Cadiz, Barsu i Granadu, mislim jos jednu. Ogavni su.

Da, Granadu sam gledao samo prvo poluvreme..i prebacio se na drugu ligu Japana

Verovatno je do Seviljinig pristupa.

Link to comment

Ovo bez publike je do jaja, tako je i NBA plejof bio vrhunski. Najčistiji košarka i fudbal.

 

Šteta što nisu ostavili da se u eliminacionim fazama LŠ i LE igra samo po jedan meč, i to je bilo fenomenalno.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...