Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

11 minutes ago, JohnnyD said:

Nejmar je sjebo ruku nakon onog pada, i od tada je PSG stao. Mbape i Di Maria jesu dobri igraci, ali bez Nejmara Francuzi su prosek ekipa.

 

Upravo. Koliko toliko je isao nazad u prvom, trudio se. U drugom stajao u krugu koji obelezava sredinu terena i cekao promaju da padne. Od 45. minuta PSG igrao sa igracem manje. Od crvenog sa 2 manje.

Link to comment

Nije bas Neymar stajao celo poluvreme, samo onaj pas za otvaranje kontre izbacujuci dvojicu gde je Verattiju falilo par santima na kraju je masterclass sam po sebi.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Link to comment

prvi start je bio na ahila a drugi 'samo' na stopalo. prvo je mnogo opasnije i mnogo lakse se tu moze zaraditi povreda. a prvi start je bio sa ledja a i dosta zakasneo.

Link to comment

Ne gleda sudija na koju koscicu u telu ga je nagazio, niti sudija treba da bude strucnjak iz anatomije, sankcionise se namera i grub start. Prvi start jeste bio sa ledja ali jednom nogom i da ga nije slucajno zabo na to mesto i da ovaj nije zesce odglumio povredu zuti karton bi bio dovoljan. De Brujne kao magarac od sve trave bira stopalo da nagazi.

Link to comment

evo tražim statističke parametre po kojem je psž bio bolji, mislim da su izveli dosta više autova.

 

bio sam sprečen gledati, ali koliko je to tačno siti imao sreće da dobije utakmicu sa sve fodenom koji ne ume lažnjak, alžirskom prevarom na krilu, pepovom taktiktom koja si nam je jebala kevu, neuspešnim ušetavanjem u gol...i sve to protiv ekipe koja nas je onoliko izdominirala u broju izvedenih autova. baš loše veče za ppp, jbg :violin:

Link to comment

Ruxine, siti se u prvom poluvremenu nije video i imali su sreću da od 9 suteva u prvom nisu primili 6 zgoditaka. Omasio je Pep sa taktikom u prvom i nista im nije islo: los presing, losa dodavanja, losa postavljanja sto kod kornera sto u general playu. To se promenilo u drugom jer je: Neimar sjebao ruku pa su mu stavili zavoje pa nije mrdao više od kruga u centru dok je u prvom prilicno trcao i napred i nazad, Pep je podigao krila pa su mogli da rade sto inace rade, popravili su presing, imali 80% poseda lopte dotle da je psg presao centar samo 2 puta i to oba puta dugim loptama. Poklon je vise sto su oba gola poklon golmana i odbrane ali realno je da je psg dobio prvo poluvreme neiskoristvsi sanse a da je siti dobio drugi time sto je iskoristio sanse.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...