Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Real - Čelsi bi bilo seksi polufinale, vidim vešto su se izbegavali svih ovih godina. Poslednji meč, finale superkupa Evrope 1998., kad je Čelsi uzeo KPK, a Mijat LŠ.

 

Znaju li forumski štreberi još neki ovakav par znamenitih ekipa XX veka, da se uspešno izbegavaju u LŠ?

Link to comment

Sane i Koman neupotrebljivi. Plastika iz Pariza samo na kontre zna. Elem, Bajern ispao u prvoj kada je Mikelanđelo dao treći gol. Mnogo igrača falilo na obe strane, ali najviše je Leva nedostajao. Osim legende Navasa, Parižani su užasno antipatični. Samo je Čelzi opstao od simpatičnih, Gvardiolinu treću titulu bih takođe podneo. Dortmund nema šta da traži, ostatak je baš bljak.

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Real - Čelsi bi bilo seksi polufinale, vidim vešto su se izbegavali svih ovih godina. Poslednji meč, finale superkupa Evrope 1998., kad je Čelsi uzeo KPK, a Mijat LŠ.

 

Znaju li forumski štreberi još neki ovakav par znamenitih ekipa XX veka, da se uspešno izbegavaju u LŠ?

Crvena zvezda i Juventus. 

  • Haha 3
Link to comment
 
Ne fali im samo on, nego i Gnabry i Goretzka koji su bas bili dobri ove godine uz jos nekolicinu. Falilo i ovima i sve u svemu PSG tamo iskoristio sanse, ovde ih stvorio vise, zasluzeno idu dalje. Voleo bih ovo da gledam jos par puta do finala u punim sastavima umesto nekih smaracina kojih ce sigurno biti. 
+1 kao NBA playoff da se igra

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Znaju li forumski štreberi još neki ovakav par znamenitih ekipa XX veka, da se uspešno izbegavaju u LŠ?

 

Kiselo primjećujem da je Chelsea postao znamenit u 21.vijeku. :tongue:

 

Na prvu, ne sjećam se utakmica Liverpoola i Intera (osim prijateljske iz 1998. kad sam prvi put gledao Pirla i Ventolu), a ne da mi se provjeravati.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

 

Kiselo primjećujem da je Chelsea postao znamenit u 21.vijeku. :tongue:

 

Dabome, mislio sam napisati 21.vek, tj. hajde da kažemo od osnivanja LŠ. 

Link to comment
7 hours ago, W.F.C. said:

I recimo Inter-Mancester je bilo retko, zadnji put jos 90-tih,ma nadoknadice svi oni to, ima da igraju svake godine po 5 puta 😅

 

Nije, igrali su i 2008-09, rijetka pobjeda Fergusona nad Mourinhom.

 

Ustvari, Inter ionako svaki dan igra sa Unitedom na treningu, pola Intera je došlo iz Uniteda.

Link to comment
7 hours ago, W.F.C. said:

I recimo Inter-Mancester je bilo retko, zadnji put jos 90-tih,ma nadoknadice svi oni to, ima da igraju svake godine po 5 puta 😅

 

 

Link to comment
9 hours ago, ArleKino said:

 

 

Na prvu, ne sjećam se utakmica Liverpoola i Intera (osim prijateljske iz 1998. kad sam prvi put gledao Pirla i Ventolu), a ne da mi se provjeravati.

Liverpool i Inter su igrali u sezoni 2007-2008 u osmini finala. Ovako iz glave mislim da je 2-0 i 1-0 bilo za Liverpool. Bazendžije su lagano prošle Manćinijev Inter.

 

Prvobitno, promaših sezonu, ali ne i rezultat.

Edited by Facundo Orellana
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Facundo Orellana said:

Liverpool i Inter su igrali u sezoni 2007-2008 u osmini finala. Ovako iz glave mislim da je 2-0 i 1-0 bilo za Liverpool. Bazendžije su lagano prošle Manćinijev Inter.

 

Prvobitno, promaših sezonu, ali ne i rezultat.

 

Upravu si. 

Link to comment

Tako je, kod kuće kasnih 2-0 (Gerrard po zemlji sa 20 metara iskosa, Kuyt neki otpadak), u gostima laganih 0-1 (Torres iz okreta sa 15 metara dok ga štoper prati pogledom [vrlo slično kao protiv legendarnog Senderosa iste sezone, verujem da se @ArleKino seća tog defanzivnog performansa]).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...