Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Milošica said:

Evo ponovo ide i Vojna akademija na RTS, i DJV javno šalje sina u vojsku, i Šone je dosta aktivan na Instagramu...

 

Pesimisti bi rekli da treba biti zabrinut šta će se dešavati možda već u drugoj polovini decenije...

 

A možda je samo "zdrav patriotizam" u pitanju :D

Jedan od najvećih tajkuna u Srbalja rasprodaje  skoro sve i seli kapital u hr i slo...  Ja počinjem ozbiljno da se brinem...

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Jedan od najvećih tajkuna u Srbalja rasprodaje  skoro sve i seli kapital u hr i slo...  Ja počinjem ozbiljno da se brinem...


Kostic?

 

Nece da se cima, ako drustvo pocne da opet dobija vaspitne jednog dana. Hoce da posluje slobodno u EU. 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Pa bez odluke matorog to ne bi bilo moguće... Bolestan jeste, izlapeo nije... 

 

Jasno je meni da  je i njemu i nasledniku lakše da se brinu o turističkoj sezoni i referentnim kamatnim stopama, nego da li je pala kiša ili nije i da li ima pipe ili nema... Ali opet, sve šećerane, Carnex, Agroglobe... I gleda da bude što brže... E to poslednje me najviše brine...

Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

Bolestan? Zbog dece jos pre, ako su okolnosti takve.

 

 

Pa bolestan, imao je šlog, nije baš dobro... Neisam siguran da li se i neki rak spominjao...

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Piše da će se himna puštati i sa telefona ako ne može drugačije. Cirkus.

 

Hahahahaha ovo je nadrealno. A u pola skola nema sapuna npr. al bitno je da gruva himna

Link to comment

Puštanje himne: koliko ja znam, nikakvi dopisi nisu stigli školama u vezi toga, verovatno će sutra obaveštenje/naredba.

 

Mislim, šta će da nam fali :), taman ću konačno i da naučim reči. Prvi čas svaki dan, pevamo svi himnu, ima na jutjubetu i karaoke i sa rečima...

Link to comment
5 hours ago, Lena said:

https://rs.n1info.com/vesti/ruzic-u-skolu-se-krece-regularno-prvi-put-sa-intoniranjem-himne-boze-pravde/

Kako je naglasio, „ponosan je što će školska godina početi normalno“ i što je doneta odluka da 1. septembar u svim školama širom Srbije otpočne intoniranjem ili izvođenjem državne himne „Bože pravde“.

:isuse:

 

Kako misle to da izvedu? Da im otpevam ovo na početku prvog časa?! :huh:

U doba pandemije su smislili ovo. Mentoli 

Link to comment

A Kole nije u dobrim odnosima sa sadašnjom vlašću, ili šta? 
Čini mi se da se odavno pominje kako ima zdravstvenih problema i kako seli biznis iz Srbije…

Edited by mraki
Link to comment

dobili smo obaveštenje sa sajta škole.....u sredu u 18 svečanost za prvake, u četvrtak u 8 ujutru ćerkica kreće u školu

 

sunce ti jebem, ko juče da se rodila

 

nikakvo obaveštenje za sada nisam dobio u vezi epidemioloških mera, maski isl

  • +1 2
Link to comment

ovde u skoli vratili obavezne maske za 5. razred i vise (ima i srednjoskolaca). za mladje preporuka, naime, poznato je da virus napada starije od 5. razreda samo. naravno, mudri roditelji (vecina) ni ne pomisljaju da bi bila dobra ideja potomke maskirati, jer djeca dihat ne mogu, a i sta ce da im fali ako se zaraze.

makar imaju sedmicno testiranje, naravno za dobrovoljce, jer demokratija.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...