Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

I kontakti vakcinisani i maskirani?
i kontakti vakcinisani i maskirani, zene mojih godina, znachi 50+ istekao im drugi fajzer pre par dana, ono, 6 meseci. jedna dobro, druga nije.

mislim, ova shto nije jede govna nece u bolnicu, napravice chudo gde mozda i ne mora isuse.gif


sushtina je da mi ne znamo ko ce da najebe, to je ono shto avaksi ne kapiraju ili nece da kapiraju, to shto je neko formalno zdrav u svakodnevnom zivotu, to kovid ne yebe 2 posto. i posle kuku, a bash zdrav chovek dry.png

vecina zdrava i vecina ce da se provuche. i deca ce. osim onih na kojima se verovatnoca realizuje na jedinicu, njih cedu u statistiku sad.gif ali to su uvek neki drugi, ne mi :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.





Link to comment
Pa da, maska je bog za covid.
 
Mali ce masku 100% timeon. Valjda rade i ove pamucne jednoslojne.
rade, hudini je proshle godine uradila 2 redovne shkole i 2 sporta, stalno maskirana. ali realno deca nisu ni bila bolesna, bar ne da znamo. i ljudi su mnogo lagali proshle godine, ko ce ga znati... po shkolama se svakako nije shirilo.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Mislim, a što da izbegavaju školu (i da se traže rešenja kako da ne idu)?

 

Ko oće, nek' se vakciniše, ko neće (još uvek) ne mora, ko 'oće nek' nosi masku (pravilno) itd. I dalje nije zombi zaraza; i dalje deci nije (skoro) ništa.

 

Ako su u domu, nisu kući, ako se zaraze, neće zaraziti starije ukućane. Postoji dom učenika kod mene, radio je cele prošle godine.

 

Ionako (s zakašnjenjem) kopiramo šta rade drugi.

  • +1 2
Link to comment

Evo ponovo ide i Vojna akademija na RTS, i DJV javno šalje sina u vojsku, i Šone je dosta aktivan na Instagramu...

 

Pesimisti bi rekli da treba biti zabrinut šta će se dešavati možda već u drugoj polovini decenije...

 

A možda je samo "zdrav patriotizam" u pitanju :D

Edited by Milošica
Link to comment
Piše da će se himna puštati i sa telefona ako ne može drugačije. Cirkus.
tishtos pase all the way [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Evo ponovo ide i Vojna akademija na RTS, i DJV javno šalje sina u vojsku, i Šone je dosta aktivan na Instagramu...

 

Pesimisti bi rekli da treba biti zabrinut šta će se dešavati možda već u drugoj polovini decenije...

 

A možda je samo "zdrav patriotizam" u pitanju :D

 

 

Zato lepo zbrišeš ćim završiš fakultet...    :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...