Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

23 hours ago, Hermetico said:

Ta zaražena imala baš skoro, bokca mu... Poslednja od svih nas, u toku prošlog polugodišta i to ne na početku

 

Mi smo to izanalizirali ovako: oni koji imaju sve sojeve, a drugi ne, zapravo su osobe koje odlaze da se testiraju i o tome izveste ostale. Sasvim izvesno mnogo njih bude bolesno, pa 1) ne izvesti o tome 2) kaže ali se ne testira 3) dolaze bolesni. To što oni zvanično "nisu imali", to ne treba da ulazi u opštu anketu.

(zaključci izvedeni od nas par iz škole na osnovu posmatranja ponašanja ostatka zaposlenih)

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Mi smo to izanalizirali ovako: oni koji imaju sve sojeve, a drugi ne, zapravo su osobe koje odlaze da se testiraju i o tome izveste ostale. Sasvim izvesno mnogo njih bude bolesno, pa 1) ne izvesti o tome 2) kaže ali se ne testira 3) dolaze bolesni. To što oni zvanično "nisu imali", to ne treba da ulazi u opštu anketu.

(zaključci izvedeni od nas par iz škole na osnovu posmatranja ponašanja ostatka zaposlenih)

Totalno ima smisla, ja sam javio za svoj drugi iako nismo radili šta ja znam kome treba zašta

Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

jeste, evo sad javili. razredna dosta oshtro o maskama. insistira.

 

teshko i vama i nama :ph34r:

 

Napisano je velikim slovima boldovano da su maske obavezne, nema vise cile mile :D

Link to comment
 
Napisano je velikim slovima boldovano da su maske obavezne, nema vise cile mile [emoji3]
dada, neki nastavnici koji opsluzuju 10 odeljenja nisu zainteresovani za finese ljudskih sloboda sitne djece. roditelji zamoljeni da... utichu. snazno da utichu. jedva chekam to da vidim u razredu gde je kasljanje u lice bilo josh malo pa manir.

i nama je boldovano [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • Haha 1
Link to comment
54 minutes ago, de Sisti said:

 

Napisano je velikim slovima boldovano da su maske obavezne, nema vise cile mile :D

Od trenutka ulaska u skolsko dvoriste do napustanja skolskog dvorista za sve zaposlene, ucenike i treca lica 

  • +1 2
Link to comment

Trebalo je makar do onog februarskog prekida da organizuju nastavu onlajn. 

Ovako ce se svi izmoriti i pozarazavati. Ovog puta ce se skole same zatvoriti, eto tako mi izgleda.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...