Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

ovo je oprobana tehnika

 

kada je jasno da su pojačanja nužna, a nemaš nameru nikoga da dovedeš (što je jednako nameri da dovedeš pojačanje a ne platiš ništa ili vrlo malo), onda kreneš da najavljuješ dolaske/povratke igrača čija imena i minuli rad uglavnom izazivaju sablazan ili blaži nervni slom kod navijača. na kraju većina bude srećna što niko nije došao, po principu dobro smo prošli

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Je li Ringla imao ono neko poseravanje po navijačima koji su mu zviždali dok je igrao za mladu reprezentaciju? Sve mi u glavi da mu nije ovo prvi put da se istovara po rendom navijačima.

Link to comment

A usput ono prozivao navijače da su sirotinja raja koja za par stotina dinara zajebava finog dečka poput njega, znam da nije bio samo običan sudar s navijačima već da je začinio nekim ekstra proseravanjem

Link to comment

Ajde da ne pominjemo rumenu dalabu ako je moguce, samo za nastup ptotiv Augsburga u Bgd kad ga je Drula nejaki stavio u tim treba mu zabraniti ulaz na stadion... vodimo 1:0, on bez ikakve potrebe grubo startuje i lomi nogu decku, ulazi koreanac koji izjednacuje u 45.min, ostalo se zna .. prepotentni decko sa teskom vezom u fkp i jedna od najvecih stetocina od kada ja pratim isti.... dobro rasterase tu bandu...

 

Nego Natho ostaje, ae fala q gledacemo jos pravog Fudbala

 

Plus: potpisam golman Stevanovic, sta znam, za mene dobra vest

Link to comment

Ide izgleda Savo sa dva ultraofanzivna beka,Lutovcem i Brežančićem.Možda je i bolje tako u našoj ligi,iako je Urošević dobar igrač.

 

Vraća se i Natho.

 

Nadam se lepoj minutaži Denisa Stojkovića u drugom poluvremenu.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...