Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Vjerovatno nas troluju burek novinari, ali pominju se 2 dobro poznata imena;
 
 
 
Rrrrrriiiinnnggggllaaaaa i
 
 
 
 
 
Ooooooooožžžžžeeeegoooooollllllll
 
 
Ringla, Ožegović, Miljkon. U tom slučaju stvarno nema nikakve prepreke da Lola bude kapiten.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Nikako se ne slažem sa kolegom Napadaj. Ninković ima odličan dribling, kao i šut sa distance.

Veći dio mene želi da ga ponovo gleda u svetom dresu, uz rezervu koja se tiče njegovog ponašanja i manira.

Nadam se da se uozbiljio.

Link to comment

Nadam se da niko od ovih u zadnje vreme pomenutih debila neće zaista doći(Ninković, Ožegović, Miljković), te da će Buzdovančina ipak otići.

U suprotnom ću stvarno prekinuti da gledam Partizan, jer bi postalo stvarno nemoguće.

Link to comment

To sa Ninkovicem novinari lupetaju. Za Ivanovica ruznal pise da ide u Olimpiju definitivno.

 

Jos da vidimo za Natha - ako ostane i zaigra da krenemo polako, ako ga ova goveda isteraju onda je losa prica 

Link to comment
10 minutes ago, BWA said:

Nikako se ne slažem sa kolegom Napadaj. Ninković ima odličan dribling, kao i šut sa distance.

Veći dio mene želi da ga ponovo gleda u svetom dresu, uz rezervu koja se tiče njegovog ponašanja i manira.

Nadam se da se uozbiljio.

 

Ne sporim da je solidan igrač, imao je korektne utakmice i zna da igra, ali je toliko bezobrazan, nevaspitan, bahat i umišljen, da ne mogu da ga podnesem. Simpatičniji su mi igrači koji jednostavno ne znaju ništa, ali su vredni i trude se, poput tog Miljkovića ili levog Miletića.

Link to comment
15 minutes ago, BWA said:

Nadam se da se uozbiljio.

:rolf:

 

 

seti se samo onog napušavanja sa random ljudima na fb/insta live-u

Link to comment

jeste

 

ringla je jedan od neshvaćenih bisera tipa čave dimitrijević, samo je njegova autodestrukcija povukla u drugu stranu ne u alkohol već u socijalnu konfrontaciju naspram okruženja

Link to comment

Ja negde veruvam da I dalje ima nade za ringlaru, docice mu iz dupeta u glavu, samo je pitanje jel to ove sezone!? U Italiji je bio sasvim solidan, doduše u drugoj ligi. :'(

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...