Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

4 minutes ago, J.R. Cash said:

Nisam Stanojev fan, daleko bilo, al preterujete. Prvo poluvreme je bilo odlicno, morali smo voditi.

 

U drugom smo primili rano gol iz prekida i raspali se.  Pojela nas nervoza, nije bilo igre uopste. Gomila debilnih faulova koja je pojela celo poluvreme. Suma i Lazar su bili grozni, njihov ulazak je obiorio tim.

 

 

To je to. Izmene nam nista nisu donele, Jovic je za Markovica bio Di Marija

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Vise treba gledati kako vam se Mico usunjao pored trojice odbrambenih

 

Obradovic podleteo pod loptu.  

 

Urosevic je limitiran ofanzivno, ali u ovim utakmicama bi mi uvek imao prednost u odnosu na Obradovica.

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, mozzer said:

Velika sramota za Stanojevica. Upravu da ne pominjem.

 

Cist Stojkovicev gol. Cim je uveo Lazara Markovica znao sam da gubimo.

 

Dok su on Jojic Stojkovic i ostali nefudbaleri splavari preko kojih se iznosi lova u ekipi ne pratim ni sec.

 

Velika sramota za Stanojevica.

Ma nije Stojkovićev gol, to je gol dueta morona Miljkovića i S.Markovića koji ne znaju gde se oni nalaze a kamoli protivnički igrači. Onaj muflon Vujačić ne može na sve strane.

Ser Šamrok za sramotu ne zna, da zna ne bi ni prilazio stadionu a kamoli da bude trener. U drugom poluvremenu se vratio na svoju standardnu taktiku, bunker pa kontra ako bude, i izveo je sve koji mogu nešto sa loptom i uveo Jojića:laugh: i rahmetli Lazara Markovića.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, dragance said:

 

Ne znam kako je onaj gol Mustafina krivica, sta ti je? Pa nije Inspektor Gadzet. Vise treba gledati kako vam se Mico usunjao pored trojice odbrambenih. 

Pogledaj opet snimak iza gola kako se ukopava na levoj stativi.... ko zna koji po redu cist njegov gol poslednje 2-3 sezone... idi bre vise covece dosta je nisi vise fudbaler jbt....

Link to comment
2 minutes ago, Tresko said:

Ma nije Stojkovićev gol, to je gol dueta morona Miljkovića i S.Markovića koji ne znaju gde se oni nalaze a kamoli protivnički igrači. Onaj muflon Vujačić ne može na sve strane.

Ser Šamrok za sramotu ne zna, da zna ne bi ni prilazio stadionu a kamoli da bude trener. U drugom poluvremenu se vratio na svoju standardnu taktiku, bunker pa kontra ako bude, i izveo je sve koji mogu nešto sa loptom i uveo Jojića:laugh: i rahmetli Lazara Markovića.

Cist Stojkovicev gol.

 

Stanoje resio utakmicu uvodjenjem Markovica a onda i Jojica. Sramotno ko igra u fkp. Dok ne ociste tim id nefudbalera i dovedu pojacanja i centarfora (celu sezonu ugramo bez centarfora pobogu ne racunam Stulica) besmisleno je pratiti...

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Stabilizovao je po cenu gubitka nekoliko igraca. Tim mu ima manji potencijal od onog kog je nasledio. Da ne pricamo koliko vrede ti nizovi rutinskih pobeda u ovoj ligi.

 

pa vidi, prvenstvo mora da se igra. čak i ovako nakaradno i predimenzionirano kakvo je. a slabiji protivnici moraju da se dobijaju. to je bio problem prethodnih sezona. ništa tebi ne znači potencijal ako se ne realizuje. ne može da se odigra vrhunski protiv Mančestera, pa da se posle sedam dana gubi kući od Voždovca.

 

da se razumemo. ja sam želao da Savo ostane i mislim da je trebalo istrpeti neka njegova nesnalaženja, jer bi na kraju mogao da od toga dobiješ moderan evopski tim. ali okolnosti su bile takve da se to ispostavilo kao nemoguće.

Edited by Ted
Link to comment

Uspeli smo da izgubimo od kluba kojeg je na putu za LŠ izbacila Omonija (nije trg u Atini već klub sa Kipra).

Pa jbt...

Link to comment
Just now, Mark Rothko said:

Uspeli smo da izgubimo od kluba kojeg je na putu za LŠ izbacila Omonija (nije trg u Atini već klub sa Kipra).

Pa jbt...

Ova njihova ekipa je danas neuporedivo bolja nego sto je bila u julu. Ovo sto si izjavio je isto kao sto bi recimo selektor Irske izjavio nesto u stilu: Izgubili smo od ekipe koja je protiv Ukrajine primila 5 komada.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Pa mora da pokriva prvu stativu, gde da bude - u sredini?

Da, blize sredini. Pogledaj golove koje je primio od Alkmara, 2.npr. Usporeni refleksi lose postavljanje. Ali mora da se mazne jos love a i da se da navijacima i upravi... pih

 

Ok cestitke Zvezdi na zasluzenoj pobedi sada da vidimo da li hoce da prave ozbiljan tim za narednu... ovu trojicu odmah najuriti, dosta je bilo

Link to comment
Just now, Mark Rothko said:

Uspeli smo da izgubimo od kluba kojeg je na putu za LŠ izbacila Omonija (nije trg u Atini već klub sa Kipra).

Pa jbt...

 

ne preteruj. možda smo uspeli da izgubimo i zbog toga što smo potcenili protivnika.

 

ja njihove domaće utakmice ne gledam, a i da gledam tu ne može skoro ništa da se vidi.

 

gledao sam neke Evropske i definitivno imaju kvaliteta. jeste ih izbacila Omonija (mada se ni ne sećam tih utakmica i kako je to bilo), ali dvomeč sa Milanom je bilo vrlo prijatno iznenađenje od nekoga ko dolazi iz ovakve lige. bez obzira na to dal je Milano igrao u ovom ili onom sastavu. svakako nije igrao sa kadetima i omladincima.

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Ova njihova ekipa je danas neuporedivo bolja nego sto je bila u julu. Ovo sto si izjavio je isto kao sto bi recimo selektor Irske izjavio nesto u stilu: Izgubili smo od ekipe koja je protiv Ukrajine primila 5 komada.

 

 

Nema to veze, i ta Omonija je sada bolja nego u junu, tek bi ih sada ošišali.

Ovi nemaju dva igrača u timu, neki duvači, cepači, nemaju igru, pas, ideju, ništa. Nabili snagu da trče i ako nešto urade iz prekida.

Mada jeste i to neki napredak od sirotog Miloja Otišosinagolšutnonisi.

 

@Ted Ne gledam ih ni ja osim na utakmicama protiv nas. Tu ništa pokazali nisu.

Link to comment
5 minutes ago, Mark Rothko said:

@Ted Ne gledam ih ni ja osim na utakmicama protiv nas. Tu ništa pokazali nisu.

 

ja ti opet kažem, u evro utakmicama jesu pokazali nešto. a to nešto je bilo dovoljno da nas odrade danas u drugom poluvremenu.

 

e sad, prošlo je vreme od evro utakmica, a pošto smo i mi i oni u međuvremenu igrali da užasnim protivnicima, postojala je mogućnost da su ispali iz tog ritma....ali jbg, nisu u potpunosti

 

to je ono što pričam. trebaju nam jače utakmice, jača konkurencija. i mi i oni bi bili na mnogo višem nivou da veći deo sezone ne igramo rekreativno

Edited by Ted
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...