Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Verovatno su ga malo nakitili ali važno je da se sanira povreda.. Jebes fudbal vid je najavazniji. 

Meni ovaj start i nije bio toliko sporan...ima desetine takvih na utakmici samo što je ovaj pogodio gde ne treba

Za druge strane ona zauska Asanu je čist govnarluk

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, cartman said:

Verovatno su ga malo nakitili ali važno je da se sanira povreda.. Jebes fudbal vid je najavazniji. 

Meni ovaj start i nije bio toliko sporan...ima desetine takvih na utakmici samo što je ovaj pogodio gde ne treba

Za druge strane ona zauska Asanu je čist govnarluk

 

 

Taj je pre nešto više od mesec dana divljačkim startom slomio nogu igraču Čukaričkog, a pre toga poslao golmana Radničkog u bolnicu. I na ovoj utakmici imao je više opasnih startova gde su igrači Partizana čistom srećom izbegli teže povrede. Lik je ili nenormalan ili...

Doduše, za neke sa ovog forumana je u derbiju bio dobar jer je podelio batine. Bolest.

 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

Doduše, za neke sa ovog forumana je u derbiju bio dobar jer je podelio batine. Bolest.

 

 

Cuj..put do boda u derbiju je trnovit i zajeban. No, vredelo je, makar zbog vatrometa :)

  • +1 1
Link to comment

lik je dafinitivno za posmatranje i to ozbiljno.

 

nema šanse da je u konkretnom slučaju baš hteo da iskopa oko, ali minuli rad govori jasno da se ne radi o slučajnosti, niti da je hteo da pomazi Sumu. radi se o buzdovanu koji je van kontrole i obzira prilikom startova na protivničke igrače. i kao takav morao bi da popije dužu zabranu igranja od strane fss. da ne pričamo crvenim kartonima koje je trebao da dobije do sada a nije.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

 

Važno je sad forsirati neke izmišljene slike deteta sa Tumbinom glavom

 

 

Ovo je sve samo ne nepostojece..Ne znam kakav je Borjanov karakter ali ja bih debelog cekao negde.

 

Vuletic je pizda.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

Lik je odigrao 6 utakmica u ligi i ozbiljno je povredio 3 igrača za to malo utakmica.

 

Svašta se ovde preliva sa RSB-a, nažalost.

 

i naravno gleda se u komšijsko dvorište dok se u svom toleriše sve

 

Link to comment
Lik je odigrao 6 utakmica u ligi i ozbiljno je povredio 3 igrača za to malo utakmica.
 
Svašta se ovde preliva sa RSB-a, nažalost.

Mozes li da elaboriras kada je povredio golmana Radnickog?
Link to comment
24 minutes ago, SNARC said:

 

Ovo je sve samo ne nepostojece..Ne znam kakav je Borjanov karakter ali ja bih debelog cekao negde.

 

Vuletic je pizda.

Ma, to da je Vuletić pizda to je opšte poznato, nego ne videh nigde tu sliku.

Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

Video ja..postoji..

 

Ko god da je napravio zasluzuje batine.


Pa nije obrisao, slika je i dalje tu :isuse: Da ne linkujem sada, ko želi može lako da nađe. Mada verovatno zna da mu sa pravne strane Borjan ne može ništa jer se ne vidi lice deteta.

 

Dovoljno je Borjan bio urnisan onom slikom gde imaš zagrljene Ljajića i Jovića, a ispod ta ista fotka, sa namontiranim glavama Tumbe i Borjana. Ali eto, borba titana u dva kluba.

 

 

Link to comment
Vec zalegao u smislu da na drustvenim mrezama objavi sliku Borjanovog deteta sa Tumbakovicevom glavom? Standardna sega, sala, posalica, saopstenja, sve po redu voznje?
Već zalegao da bude debil. Veći nego obično.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, Tresko said:

Ma, to da je Vuletić pizda to je opšte poznato, nego ne videh nigde tu sliku.

 

 

Stavila ona budaletina, Borjanova žena, na svoj instagram ili tviter, a onda ova još veća budala preuzela i komentarisala. I onda kreće hajka sa Informera koja se sa RSB-a preliva i ovde.

 

Inače, ta Borjanova žena je pre toga likovala što je Suma umalo ostao bez oka. Idiot.

Društvene mreže su zlo kada ih koriste bolidi.

 

Sad vidim hajka počistila i Simovića :laugh:

Ali može da se piše i lajkuje da je Sanogo bio dobar jer je delio batine.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...