Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, gone fishing said:

 

 

Momku želim dobrodošlicu u Partizan. Da bude najbolji igrač ako može.

Srećno !!

 

 

A upravi smrdljivim naprednim lopovima želim sve najgore, da sve pare što su pokrali na lekove potroše.

Gamad odvratna napredna lopovska.

Link to comment

Matića kojeg je Savo toliko hteo i jurio.? Kud će ti duša Stanoje :sad:

------

24.01.2020. Turska, pripreme...

 

Trener Partizana Savo Milošević nakon poslepodnevnog treninga prokomentarisao dolazak napadača Bojana Matića.

 

Prvo pojačanje Partizana u zimskom prelaznom roku je Bojan Matić.
Partizan i Vojvodina danas su postigli dogovor i Matić će odmah zadužiti opremu "parnog valjka" i smestiti se u bazu beogradskog kluba - hotel "Sueno"

Bio je želja Sava Miliševića i njegovog stručnog štaba još prošlog leta.

"Javnost je upoznata da smo u junu pokušali da dovedemo Bojana, drago mi je da smo sada uspeli. Na poziciji napadača imamo manjak igrača i potreban nam je barem još jedan", bio je prvi komentar stratega crno-belih nakon dogovora sa Vošom.

Matićeve napadačke karakteristke trebalo bi da doprinesu raznovrsnosti u igri Partizana.

"Dobra stvar je što je Matić iskusniji od Sadika i što ima neke druge kvalitete. Njih dvojica su različiti profili napadača. Ja kao trener i moji saradnici iz stručnog štaba imamo uslov da špic bude visok. Njih dvojica to i jesu, ali su potpuno različiti kada je u pitanju sama igra. Bojan će nam otvoriti nove mogućnosti u napadu i poželeo bih mu dobrodošlicu", rekao je Milošević.

 

Link to comment

^^ ma savo je jedno pričao javno a drugo mislio, tako je izjavljivao da mu nisu potrebna pojačanja i da je tim skockan za napad na titulu u ovoj sezoni, da bi se, kada je otišao, ispostavilo da je ovog leta od svinjure tražio čak 6 pojačanja i da je dobio samo 1 do kraja avgusta, što ga je možda i navelo da podnese ostavku

- nije ni on bio baš toliko ćorav kakvim se pravio kako bi održavao moral u ekipi, koju je želeo iz temelja da istumba :happy:

Link to comment
6 hours ago, Cash said:

I danas mi deluje nestvarno da smo izbacili mocni Newcastle. U revansu se videli nisu. Vec u 37.minutu je bilo 9:0 u kornerima. :hail:

Mozda bi i Lacio prosli da nije bilo penala na kraju prvog poluvremena. 

 

jedna reč - MATEUS.

Link to comment
6 hours ago, krkipfc said:

 

 

Na ovaj dan!

 

Sada pokojni deda je bio tada u Americi..nije bilo Tv prenosa, slusao sam na radiju. Zvao me je na svakih 5-10 minuta da pita za rezultat.

Poslednjih 15 nije mogao da izdrzi..rekao je namesti slusalicu da i ja cujem prenos i neka ide u materinu.

 

Ti radio prenosi u kojima smo prolazili spadaju u suhu romantiku.

  • +1 3
Link to comment
13 hours ago, MiddleClass said:

A sve se nema...

fiksna cena posle pozajmice 450.000 dobro do tad ćemo da ga vratimo a za ovih 50.000 za pozajmicu neka izvole da se obrate sudu u Lozani.

Link to comment

Cuti Ivan Obradovic izgleda prelomio. Vagao da li da otvori kafic ili da odigra jos neku sezonu, pa kako smo mi bili jedina opcija, sto bi rekli bolje dinar u ladu nego dva na radu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...