Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Novi apdejt: ona je super, ja sam se probudio sa bolom u grlu koji je nestao posle pola sata, ali su se javile sline i sinusi

 Mozda je zbog toga sto bukvalno nisam skidao maske ovih 5-6 dana. Uradixu antigen danas

  • +1 2
Link to comment

Drži se Sokrate i javljaj kako je supruga, Što bi rekao jedan moj kolega koji je zimus nevakcinisan bio kod kuće sa terapijom dok se nije pogoršalo, u bolnicu su ga za 1 dan  opravili, bolje tamo biti pod kontrolom Biće ok. Evo se sedmi  dan izvlači moja strina od 84 godine vakcinisana kinezom, zarazila se pre treće doze  na porodičnom okupljanju, sama živi , ne možemo da joj pomognemo sem kese sa hranom na kvaki ali gura

Link to comment

Busterovan Fajzerom u četvrtak, od propratnih pojava bol u ruci dva dana. Danas popodne iznenada jeza, drhtavica, osećaj opšte malaksalosti uz temperaturu 38. Trajalo je nekoliko sati, sada se najnormalnije osećam ne računajući blagu pospanost, temperatura je spala. Nikakve druge koronolike simptome nemam,

Ne znam sad šta mi je činiti. :unsure:

  • +1 1
Link to comment
Busterovan Fajzerom u četvrtak, od propratnih pojava bol u ruci dva dana. Danas popodne iznenada jeza, drhtavica, osećaj opšte malaksalosti uz temperaturu 38. Trajalo je nekoliko sati, sada se najnormalnije osećam ne računajući blagu pospanost, temperatura je spala. Nikakve druge koronolike simptome nemam,
Ne znam sad šta mi je činiti. :unsure:
Ja sam dve noći zaredom nakon fajzer bustera imao groznicu, budio se na svakih 15 minuta, pokrio se svim što sam našao i tako :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
11 hours ago, Halvard said:

Ne znam sad šta mi je činiti. 

Prijavis na poslu da si  bolestan, uzmes bolovanje 7 dana i lepo zavrsis sve poslove koje ne mozes jer radis :D

 

 

Link to comment
6 hours ago, Tsai said:

 

Izgleda da je meni probilo booster :isuse: slinav sam i malaksao

 

 

Ma ne mora da bude.

Slinavost je ovih dana normalnost.

Uz to naravno ide i malaksalost.

Mene držalo sedam celih dana.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Tsai said:

Cuvajte se, brz oporavak!

 

Izgleda da je meni probilo booster :isuse: slinav sam i malaksao

 

 

Svi smo izlozeni virusu maksimalno, posebno ti zbog devojke. Ako sam dobro ispratila njenom virusu si izlozen vec najmanje desetak dana (i pre izbijanja njenih simptoma). Ako budes malo slinav i malaksao to nije probilo booster, vec te booster sacuvao.

Leskari, odmaraj, gledaj serije, filmove :).

Edit: Izbegavaj druge ljude i to je to

 

 

Edited by Sandradjer
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...