Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Bukvalno. Od svih doktora sam čuo da bukvalno treba čuvati svaki procenat energije.
Da ova boleština traži da se svi resursi u telu podrede tome.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
On 2.10.2021. at 16:25, renne said:

i ja imam glavobolje epskih razmera

pridružujem se, ima dana kada mi se čini da imam po 2 kamena negde u nosnim šupljinama i iznad očiju. Glava ubija povremeno, a nit imam temperaturu niti sam vanredno slinava. Niti više znam sa čim da se lečim

Link to comment
6 minutes ago, ljuttko said:

pridružujem se, ima dana kada mi se čini da imam po 2 kamena negde u nosnim šupljinama i iznad očiju. Glava ubija povremeno, a nit imam temperaturu niti sam vanredno slinava. Niti više znam sa čim da se lečim

baš tako, taj osećaj

Link to comment

Dva kineza i jedan fajzer, a mesec dana nakon 3. doze tj.  početkom prošle nedelje kijavica i curenje iz nosa i glavobolja, nema temperature, niti kašlja. Uzmem rinasek koji zaustavi kijanje i curenje nosa u roku od 24 sata, a popijem i panadol, ali nekako sam bila malaksala i imala sam utisak da imam temperaturu (a nemam, sve max 36,7). Već sam počela da se oporavljam, ali nisam bila mirna pa odem u četvrtak u kovid ambulantu, AG i PCR negativni. Glava još pomalo boli ali pijem panadol extra advance 1 dnevno i drži stvari pod kontrolom, uglavnom. A osećaj je da nije sve baš u homeostazi. Verujem da je ovo neki drugi virus (grlo i nos, a možda i sinusi) koji sam inače ranijih godina sretala.

Edited by halloween
Link to comment

ovo sto si opisala je identicno onome sto imaju svi iz mog okruzenja, moja zena takodje, upala sinusa. 

Link to comment

Vidim svi spominju sinuse, ja sam bio na snimanju za zub i tu mi zubarka uhvati na snimku blagu upalu sinusa što nikada pre nisam imao. Posle je dodala da pošto nemam nikakve druge simptome van snimka da je verovatno od disanja u masku. Svakako bolje to nego kovid.

Link to comment

Apdejt onog mog posta od pre dva dana - kolega se izvukao, jutros me zvao, temperaturu preko 39 imao svaki dan u naletima, pogotovo uveče, groznica u jednom momentu, preznojavanje u drugom, užasno izmrcvaren posle svega, slab, veoma promukao, ali se ipak oporavlja i sad se oseća mnogo bolje. Naravno, kaje se što je odlagao tu booster dozu, pošto je sinofarm izgleda u potpunosti izlapeo nakon 6 meseci. 

  • +1 7
Link to comment

@renne @ljuttko @halloween @Кристофер Лумумбо i svi ostali sa upalom sinusa

 

Mama potpuno iste simptome pre 7 dana kao svi vi i vasi, nesnosna glavobolja, zapusen nos, krene da curi da se opet zapusi i sve tako. Jedan dan gubitak mirisa, sledeci dan se vrati miris na 15%. Imala pola dana u sredu temperaturu 37,2, a glavobolja prestala negde oko cetvrtka.

Tada u ponedeljak je privatno uradila antigenski test i bi pozitivan, pisao sam tad, u kovid ambulanti nisu hteli da joj rade pcr. Jutros isla da vadi nalaze, sve u normali. Miris se vratio, nos minimalno zapusen. Primila kineza pre 6 meseci, danas joj stigla poruka za trecu dozu. Posto nije radila pcr, ja sad pocinjem da tripujem dal je uopste bila korona ili upala sinusa, ili je kinez odradio avoje :) uradice antitela sledece nedelje pa cemo videti

Edited by de Sisti
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, de Sisti said:

@renne @ljuttko @halloween @Кристофер Лумумбо i svi ostali sa upalom sinusa

 

Mama potpuno iste simptome pre 7 dana kao svi vi i vasi, nesnosna glavobolja, zapusen nos, krene da curi da se opet zapusi i sve tako. Jedan dan gubitak mirisa, sledeci dan se vrati miris na 15%. Imala pola dana u sredu temperaturu 37,2, a glavobolja prestala negde oko cetvrtka.

Tada u ponedeljak je privatno uradila antigenski test i bi pozitivan, pisao sam tad, u kovid ambulanti nisu hteli da joj rade pcr. Jutros isla da vadi nalaze, sve u normali. Miris se vratio, nos minimalno zapusen. Primila kineza pre 6 meseci, danas joj stigla poruka za trecu dozu. Posto nije radila pcr, ja sad pocinjem da tripujem dal je uopste bila korona ili upala sinusa, ili je kinez odradio avoje :) uradice antitela sledece nedelje pa cemo videti

Iste simptome imao moj kolega, samo sto je on dobio prvo vitamine u kovid ambulanti, a kad je temperatura porasla do 37.6-7 dali su mu 2 kutije hemomicina. Temperaturu je imao 3 dana, miris mu se vratio skoro u isto vreme kad je nestala temperatura.

 

Isto Kinez, proslo 6 meseci, nije hteo trecu dozu.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...