Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 hours ago, Drako said:

gubitak apetita, ali ne i gubitak cula ukusa, vec nesto sto nikad nisam doziveo - sve deluje 5 puta zacinjenije i jace

I kod mene je to slučaj, sve mi je preslano i preslatko.

 

Link to comment

kuku, šta snađe sve ovog čoveka, pa da nije korona aktuelna slalo bi ga kod Hausa :ohmy:

taj miris/ukus, moja drugarica koronašica se žalila da joj sva hrana ima ukus kao karton, kao da žvaće kutiju od cipela.

u svakom slučaju, na osnovu uzorka kojim raspolažem, kod onih kojima se nije spustio na pluća virus - uticao je na čula mirisa i ukusa.

meni se, npr, odmah sjurio dole, ništa drugo od simptoma osim klot upale pluća nisam imala.

  • +1 3
Link to comment
traže mi za šljaku pcr test pa idem da se testiram
 
imam malu tremu tipa “šta ako...”, a nemam nikakvih simptoma
:isuse:
 
Jbga nije prijatno ali šta je tu je.
Bar ćeš da se čekiraš

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

u svakom slučaju, na osnovu uzorka kojim raspolažem, kod onih kojima se nije spustio na pluća virus - uticao je na čula mirisa i ukusa.

meni se, npr, odmah sjurio dole, ništa drugo od simptoma osim klot upale pluća nisam imala.


Jos jedan od eksperimentalnih uzoraka - nije mi sislo na pluca, ukus tu, jedem ko mecjava, ali mirisa gotovo uopste da nema. Njuškam šampone i kupke, moram skroz do nozdrve da prinesem da bih osetio jako blagu aromu, u tragovima. Kažu prodje za 6-7 dana.

Link to comment
41 minutes ago, goofs said:


Jos jedan od eksperimentalnih uzoraka - nije mi sislo na pluca, ukus tu, jedem ko mecjava, ali mirisa gotovo uopste da nema. Njuškam šampone i kupke, moram skroz do nozdrve da prinesem da bih osetio jako blagu aromu, u tragovima. Kažu prodje za 6-7 dana.

 

 

kod nekih se zna zadržati ali kod većine prođe relativno brzo.  mojoj ćerki su se i ukus i miris vratili u roku od 7 dana otkako ih je (delimično) izgubila.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Djuro said:

Ni miris, ni ukus, evo vec peti mesec.

(Blagi simptomi bili, bez problema sa plucima)

Ujbte...

Kako si prošao sa kondicijom? Jesi imao problema?

 

Link to comment
29 minutes ago, Djuro said:

Ni miris, ni ukus, evo vec peti mesec.

(Blagi simptomi bili, bez problema sa plucima)

kažu da ako se to toliko zadrži, treba ići lekaru, postoje lekovi, ne valja da se to oteže

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, dùda said:

kažu da ako se to toliko zadrži, treba ići lekaru, postoje lekovi, ne valja da se to oteže

 

zasto?

meni apsolutno to ne smeta.

 

42 minutes ago, maheem said:

Ujbte...

Kako si prošao sa kondicijom? Jesi imao problema?

 

 

3 nedelje potpunog mirovanja (pa pregledi pluca i srca), plus 3 nedelje postepenog vracanja.

nakon toga full gas.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Djuro said:

 

zasto?

meni apsolutno to ne smeta.

 

pa zato što to nije normalno stanje, druga je stvar da li tebe smeta li ne

a navodno što duže to stanje traje, teže se leči, neko je to već pisao na ovom topicu

Link to comment

Povodom ovoga što je Sky pričao za svoju suprugu da je opet pozitivna- slušao danas u vestima , epidemiolog Čekanac:

"epidemiolozi su primetili i da je imunitet kod onih koji su već preležali kovid oslabljen i da posle nekog vremena više ne mogu da zaštite organizam.

 Ranije neki asimptomatski tada nisu obolevali a sada da. Virus nalazi one koji su najosetljiviji", istakao je epidemiolog Čekanac.

Link to comment

Za ove (nas) bez mirisa, meni je doktorka dala Rinopanteina sprej za nos, 7 dana po 3x1, kao to pomaze da se brze vrati. Ja ga nisam uzeo jer mi se ne daju pare, a ona rece da bi trebalo da se vrati i samo od sebe, ali eto, mozes Djuro mozda sa time da probas.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...