Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

da pitam nešto (zakukam).

 

temperaturu imam, dan sedmi - uglavnom se vrti oko 37.3, sinoć skočila na 37.7, nije stalna, uglavnom počne popodne.

suv kašalj, s vremena na vreme.

ništa glavobolje, malaksalost, bolovi u mišićima, bukvalno ništa drugo.

juče bila u BelMedicu, pluća čista, saturacija odlična, krvna slika kao za Olimpijadu, doktor mi rekao "šta god da je bilo, u regresiji je" i nije hteo ništa dalje da radi - doduše tada nisam imala temperaturu - i poslao me kući da odmaram i pijem vitamin C.


tamo sam otišla da bih izbegla stajanje u redu za PCR, mislila sam - ako nešto nije kako treba, odaće me pluća ili krvna slika, a sad lepo ne znam šta da mislim i šta da radim.

 

jel' mi ne gine redarenje? 

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, decak Kejt said:

da pitam nešto (zakukam).

 

temperaturu imam, dan sedmi - uglavnom se vrti oko 37.3, sinoć skočila na 37.7, nije stalna, uglavnom počne popodne.

suv kašalj, s vremena na vreme.

ništa glavobolje, malaksalost, bolovi u mišićima, bukvalno ništa drugo.

juče bila u BelMedicu, pluća čista, saturacija odlična, krvna slika kao za Olimpijadu, doktor mi rekao "šta god da je bilo, u regresiji je" i nije hteo ništa dalje da radi - doduše tada nisam imala temperaturu - i poslao me kući da odmaram i pijem vitamin C.


tamo sam otišla da bih izbegla stajanje u redu za PCR, mislila sam - ako nešto nije kako treba, odaće me pluća ili krvna slika, a sad lepo ne znam šta da mislim i šta da radim.

 

jel' mi ne gine redarenje? 

 

 

 

Ja sam imao bukvalno iste simptome nekih devet dana i desetog dana jednostavno je proslo. Od posledica imam da prijavim to sto sam dve nedelje sam spavao u radnoj sobi za svaki slucaj.:D Nista ne savetujem, nista ne predlazem, samo pisem ovo da te ohrabrim.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...