Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Ozbiljna tankoća s bonus igračima. Neko će silom prilika da nabere ozbiljnu minutažu, Stefi Ilić golman, Rašini puleni ili neko četvrti. Eto im prilika da se pokažu.

Link to comment

Leka imao Drinčića na svoju poziciju i Lalata koji menja nikad u sezoni kad je trebalo da zaigra, sad imamo pravilo s dvojicom u prvih 11, ne kažem da će dočekamo nekog piksija, al će imaju kad da se pokazuju....

 

Edited by Dramoser
Link to comment
2 hours ago, Dramoser said:

Ozbiljna tankoća s bonus igračima. Neko će silom prilika da nabere ozbiljnu minutažu, Stefi Ilić golman, Rašini puleni ili neko četvrti. Eto im prilika da se pokažu.

 

1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Tako smo cekali i Leka da se pokaze  :/

Mislim da , ako je neko gledao utakmicu sa Jagodinom , je golman Ilić bio ne najbolji od bonusa , nego najbolji  od svih koji su igrali. Na zalost juče su doveli nekog drugog na probu.Šteta je što mladog Ilića nisu pustili odavno da brani .3 godine je  već stasavao sa starijima kroz kvalitetne lige a i prošao je sve reprenzetativne selekcije do sada. 

Link to comment
On 19.7.2020. at 17:43, martick said:

Raspitao sam se , ne dolazi Kordic... Nikad nije ni bio opcija..

Onda je 100% tačno, da nikad nije bio opcija. Imali smo jednog predsednika, koji kad mu fudbaler kaže da hoće pare za dolazak, kaže :"Auuu što je bezobrazan...traži pare".

Link to comment
On 26.7.2020. at 19:10, W.F.C. said:

Subota 19,30

Prenos nema.

Izbor je lak, ili loza prema severu kod one resetke gde onaj popravlja bicikle ili loza kod one druge resetke na jug prema zapad ispod onu kucicu sto niko ne zna za sta sluzi...

 

Градом кружи легенда да је то требала да буде контролна соба за рефлекторе, озвучење, соларне панеле и остале тековине 21. века...

  • +1 4
Link to comment

https://www.plusonline.rs/neverovatno-radni-ki-ni-vratio-milorada-koji-a-prvog-golmana-pirotskog-prvoliga-a-na-dve-nedelje-pred-prvenstvo-a-bre-ni-lije-esmo-prijatelji-el-nesmo-

 

Quote

Prijatelj Radnički Niš je juče vratio prvog golmana pirotskog Raničkog Milorada Kojića u svoje redove.

 

Aman ljudi, prijatelji, prvenstvo je za dve nedelje!!! "A bre, Nišlije esmo prijatelji, el nesmo!?"

 

  • +1 1
Link to comment
Kasalica bi trebao da dodje

Što bi moja pokojna baba Natalija rekla - aram da ti je

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...