Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

9 hours ago, Dramoser said:

Po recima ljudi koji se sa njima cuju, Djumi i pomocni trener Jankovic su dobro.

Danas na treningu blast from the past - Andreja Apostolovic trenira sa ekipom

Ako ne vratimo balvana Radoša onda Apostol moze da uspe...

Link to comment
10 hours ago, Dramoser said:

Po recima ljudi koji se sa njima cuju, Djumi i pomocni trener Jankovic su dobro.

Danas na treningu blast from the past - Andreja Apostolovic trenira sa ekipom

Čuj trenirao i Šilja i braća Ilići  .'Batak u Pazaru . . .  I to mu je premija . Dal će opstane do Nove godine  ? 

Link to comment

"... Kad sam treći put pao u školi, otac je ćutao, nije mi rek'o ni reč.
Al' ja sam sve znao već.
Da život se ne igra sa mnom, da idem ka ponoru tamnom.
Svi moji vršnjaci, su svršeni đaci, ja ne marim mnogo za to... "

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Juzna Republika said:

Naši svi zaraženi sas Koronku...akoBogda, to će se preživi, ali od ovaj drugi virus će najebemo...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Koji su NAŠI  a koji su VAŠI 

I to drugo nije virus nego BAKTERIJA  

Link to comment

aj što se Đumi razboleo, pa 1,2,3 poraza... al da ne mož da prođu polu profesionalnu ekipu makar na mišiće? Valjda za tolko mogu bez trenera..

Edited by zikaPantelej
Link to comment
1 hour ago, zikaPantelej said:

aj što se Đumi razboleo, pa 1,2,3 poraza... al da ne mož da prođu polu profesionalnu ekipu makar na mišiće? Valjda za tolko mogu bez trenera..

Današnja utakmica je dokazala  što je u prethodnim pokazala , da mator konj se ne  sedla nego goni, a u nas dosta konja 

Link to comment
43 minutes ago, Gradina said:

Današnja utakmica je dokazala  što je u prethodnim pokazala , da mator konj se ne  sedla nego goni, a u nas dosta konja 

to je tačno. Po imenima i po dužini klupe, mi imamo jednu od boljih ekipa u ligi

 

ali se pokazalo što kažeš da ako nema ko da ih goni (ili otera), dzabe...

 

ko je znao za Crnomarkovica, Pankova i ostale kad su dovedeni (uz par izuzetaka)? prosečna ekipa reklo bi se.. al skockalo se, Lalat lud, igrači dovedeni manje vise na vreme i eto ti..

 

a ovo sad menjamo BUKVALNO 20 igrača od juna do oktobra, menjamo i trenera, plus ovo njesra sa virusom i ete ti moega sad... sad će nas poprckuje ko kako stigne do januara..

  • +1 1
Link to comment

Svaka sličnost oko vanrednog reizbora u FKRN  je namerna sa slučajem reizbora u FSS. 
Al prc . Kao u diktaturi što se desi NAROD  u fudbalu je na pomolu da se dese IGRAČI , TRENERI , LEGENDE.
Političari Poltroni Policajci  SVGM
marš iz sporta , da vam se ne desi NAROD ( navijači )

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...