Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

10 hours ago, Constantin said:

Šta kažete na latentne napade na zamrznutog precednika...jel mu došao kraj ili se i ne nazire?

Psi su tu da laju. . . Zašto bi mu došao kraj ?  Zbog pisanja plaćenog novinarčića , izjave bivšeg SD VOŠE ?

Ne razumem te imaš dosta informacija pa i godina a još nisi naučio da čitaš izmedju redova . Ovaj text se ne dotiče nas . Na sceni je borba za sam vrh saveza

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Psi su tu da laju. . . Zašto bi mu došao kraj ?  Zbog pisanja plaćenog novinarčića , izjave bivšeg SD VOŠE ?

 

Pa sad...ti plaćeni novinarčići ne pišu ništa što nije naručeno. Malo teže je da Ivica Tončev pokreće kampanju za smenu Kokeze, on je samo ušao u "vrstu" i opredelio se za "ekipu", a nenaviknut, odnosno odviknut, od sakaćenja od strane sudija ovako reaguje. Reakcija službenih lica u Ivanjici, ovi novinarski članci, koji se tek naziru, je vrsta disciplinovana....i tu nije kraj.

 

1 hour ago, Gradina said:

Ne razumem te imaš dosta informacija pa i godina a još nisi naučio da čitaš izmedju redova . Ovaj text se ne dotiče nas . Na sceni je borba za sam vrh saveza

 

Nisu dovoljne samo informacije i godine, nešto je i u IQ....možda mi to nedostaje..;) za međuredno čitanje.

 

Valjda se zna, poodavno, ko će u Pazovu, a ko na čelo Saveza.

 

 

Link to comment
Da se ja pitam za upravu dosli bi u obziru: Zuca, Drda, Pixi, Rambo, Rade Manic, Jovo Miseljic, Dragan Ilic. Toliko znam da vredi. 
Onda neka bude Pixi [emoji16]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment

Jedino Pixi ima zaledjinu, ali ne verujem da bi se vratio u srpski fudbal, naročito posle svega što je doživeo od prestoničara...i gore i ovde.

 

To ne znači da su ovi ostali ljudi nekredibilni, naprotiv, ali su isuviše pošteni da bi gmacali po ovom mulju. To ne može BogOtac da opravi....bar ne u dogledno vreme.

 

Znači, za sada, Tončev je dobro rešenje, ali mora da obezbedi kodža pare od sponzora ili da istrenira matericu na mod-duboko. Da se čekaju bolja vremena sa što manje štete.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Da se ja pitam za upravu dosli bi u obziru: Zuca, Drda, Pixi, Rambo, Rade Manic, Jovo Miseljic, Dragan Ilic. Toliko znam da vredi. 

Pixi Rambo  ok ostali No coment

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...