Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

13 minutes ago, Boki Nis said:

Jos samo Rastavca da vratimo i bog da ni vidi!   Publika ce se vrne ,jel su se svi kleli u njega....Nece vise nalaze izgovori ;)

Marketinški bi to bio dobar potez, ali....čini mi se da Batakče igra ofanzivnije i visoki presing. Rastavac je, nekako, defanzivac, čini mi se...ili pa svako si mesi od materijal što ima.

 

Razmišljao sam, da možda ne "buše" ovi stariji igrači Bataka jer za viusoki presing treba kodža trčanje....ja sam protiv Voždovca imao utisak da namerno neće da igraju ovi naši...ili mi ona 5 komada zavrtela klikeri u glavu....šta ga znam.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Marketinški bi to bio dobar potez, ali....čini mi se da Batakče igra ofanzivnije i visoki presing. Rastavac je, nekako, defanzivac, čini mi se...ili pa svako si mesi od materijal što ima.

 

Razmišljao sam, da možda ne "buše" ovi stariji igrači Bataka jer za viusoki presing treba kodža trčanje....ja sam protiv Voždovca imao utisak da namerno neće da igraju ovi naši...ili mi ona 5 komada zavrtela klikeri u glavu....šta ga znam.

Vidis mozda si i u pravu.Ja sam se pitao kako moze da se igra presing celu utakmicu.Treba on to malo da revidira,da malo menja taktike tokom utakmice ,Ovako ni provale brzo,......ovi stariji mrzi gi da trce  i pukne nam petarda....

Link to comment

Djurickovic ce sigurno biti pojacanje, ocekujem da bude dirigent ovog tima sa pozicije Cakija.

 

Kovacevic = Aco Pejovic , e sad sto je onaj otisao a ovaj dosao jebes li ga... Valjda se mislilo da se ustedi na Pejovicevoj plati i da se nekako gura kroz ligu, al videli da ne ide...

Svakako je Kovacevic - T. Petrovic mnogo ozbiljnija prica u odnosu na bivseg igraca Subotica plus nevidljivog Dusana Pantelica u sredini.

 

I nekako ostadosmo najtanji u spicu napada...Kojic koji je ...Kojic i Djuranovic koji ne odaje utisak ozbiljnog fudbalera. 

Mada ima vremena i za neko poboljsanje tu, da li ce ga biti videcemo..

 

Link to comment
54 minutes ago, martick said:

I SADA ZA KRAJ !

Prava bomba , jagoda na torti!

 

kazi nam neko srednje slovo u njegovo ime i prezime a i posle zime...da si razmisljamo 

Link to comment

Aco Pejovic ladno u prvu postavu Sarajeva protiv Seltika veceras, izvodi korneri. Koji su to transferi, samo da se menjaju klubovi sto vise, ceo Balkan klubovi protocni bojleri za igrace i trenere. 

Link to comment

Čekamo "jagodu na torti", a u međuvremenu, večeras, na centru Elvis Prisli i brat mu...kontrolor čuveni grobar iz Surdulicu.

 

Quote

 

RADNIČKI - MLADOST  19,00

 

Стадион: Градски стадион Чаир

Делегат: Небојша Арсић

Главни судија: Новак Симовић

I помоћник: Никола Ђоровић

II помоћник: Милош Симовић

Четврти судија: Милан Митић

Посматрач: Нинослав Спасић

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...