Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

8 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Gledao omladince juce, ono je tezak krs...Izdrzao negde do 75. min. Izgubili smo 1:3, najbolji nam bio golman!

I dok se kod Spartaka vidi da 4-5 igraca stvarno imaju potencijal i da ce biti fudbaleri u buducnosti, kod nasih ..ma bolje da ne pricam.

Ali moze poneku da prozbori ko to malo vise prati, tipa Gradina i ostali..

Kad je dosao Sasa Marjanovic -Brzi kod nas pre par godina i svako ko je video njegovi igru je rekao da je velika nula. Posle 7-8 meseci nas najbolji igrac.

Razlika kod mladjih igraca je jos drasticnija. Oscilacije su velike.

 

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mare ostavio si me bez teksta, vidi se da si i ti gledao utakmicu juce.

Nisam nego reko da i ja tropnem nesto. Rumpel se naskupljao postova a ja sve nesto pametno da kazem i gledaj gde sam ja a gde je on :D

Link to comment
3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Gledao omladince juce, ono je tezak krs...Izdrzao negde do 75. min. Izgubili smo 1:3, najbolji nam bio golman!

I dok se kod Spartaka vidi da 4-5 igraca stvarno imaju potencijal i da ce biti fudbaleri u buducnosti, kod nasih ..ma bolje da ne pricam.

Ali moze poneku da prozbori ko to malo vise prati, tipa Gradina i ostali..

Šta reći a ne ponavljati. Bio si video si. Bez vodje sa klupe bez vodje na terenu. Dok se vodio rat ko će da vodi ekipu gubilo se sa treninzima . Pripreme loše odradjene , nemaju snagu za 20 minuta. Dosta trenera je gledalo utakmicu valjda će neko pametan da se nadje . Boban krstio noge prvo poluvreme a u drugom napustio  teren. To li je trener ? To li je direktor škole da takvim primerom daje sliku  pred gostujucom ekipom ?

Zašto nema trenera koji je lani vodio odlično tu decu?

Edited by Gradina
Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

Odkad počeo da igra fudbal, niko nikad nije zaradeo na njega

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Da bi zaradio na nekom igraču ili moraš da ga platiš ili da ga kroz školu napraviš. Dzabe doveden igrač dzabe i odlazi. 

Link to comment
Da bi zaradio na nekom igraču ili moraš da ga platiš ili da ga kroz školu napraviš. Dzabe doveden igrač dzabe i odlazi. 
Pa sad ... Ne bi se baš složio, u naše dvorište samo: Haska, Lazar, Crni, Pavkov, Čuma ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Pa sad ... Ne bi se baš složio, u naše dvorište samo: Haska, Lazar, Crni, Pavkov, Čuma ..

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Haska  Crni Čuma  su plaćeni Lazar i Pavkov  nisu

  • +1 1
Link to comment
RADNIČKI N. - MAČVA
 

Subota, 15.08.2020, 19:00
Delegat: Slavković Goran
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Savović Darko
Četvrti sudija: Živković Aleksandar

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...