Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Dva puta sam gledao uživo Zvezdu protiv ekipa koje je vidio Filipovski (Olimpija 2004, Monako 2018) i oba puta Zvezda je baš glatko izgubila iako su obe ekipe bile slabije od Zvezde. Neka vam ovo ulije optimizam  :dry:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Cenjeni grobari, koji se bolje razumete u košarku, kako posmatrate ovaj potez uprave?

Da li vam je Filipovski trener koji bi mogo nešto učiniti od ovosezonskog Partizana?

Svakako da je apgrejd u odnosu na Japanca, o tome ne vredi ni diskutovati, nego me zanima vaše mišljenje o novom treneru.

Link to comment
22 minutes ago, Filozof manijak said:

Cenjeni grobari, koji se bolje razumete u košarku, kako posmatrate ovaj potez uprave?

Da li vam je Filipovski trener koji bi mogo nešto učiniti od ovosezonskog Partizana?

Svakako da je apgrejd u odnosu na Japanca, o tome ne vredi ni diskutovati, nego me zanima vaše mišljenje o novom treneru.

 

Nisam cenjen, još manje grobar al mogu da pogledam.

Mislim da će Sašo da utegne, ono što sam ja gledao njegove ekipe to je dosta čvrsto, organizovano, dobra odbrana... Zmagova škola, bio mu je dugo pomoćnik. Navodno dovešće i dva pojačanja.

Link to comment
51 minutes ago, Filozof manijak said:

Cenjeni grobari, koji se bolje razumete u košarku, kako posmatrate ovaj potez uprave?

Da li vam je Filipovski trener koji bi mogo nešto učiniti od ovosezonskog Partizana?

Svakako da je apgrejd u odnosu na Japanca, o tome ne vredi ni diskutovati, nego me zanima vaše mišljenje o novom treneru.

Otprilike kao Stanoja u fudbalu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...