Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

11 hours ago, April said:


 

 


Ne, on je samo rođen u Zenici, igrao je za Čapljinu sa Jasminom Repešom kad su izgubili čuveni baraž za ulazak u Prvu ligu protiv Olimpije za koju su igrali Zdovc i Vilfan. Odatle i njegov interes za ABA2.

Sent from fav toy
 

 

jesi siguran da nije u pitanju celik

gde god sam citao uvek se pominjao celik zenica

a i capljina je podaleko u hercegovini,savic je kasno krenuo sa kosarkom, valjda sa 16,17 god, malo mi cudno da ga je bas capljina izbunarila

da nisi pomesao sa nekim hrvatskim kosarkasom, hercegovcem

 

ali da, ima dosta slicnosti kamenjas-savic

i sto rece neko kad bi akmenjas bio pola savica u prajmu, pun pogodak za partizan

kamenjas je jednodimenzionalan igrac, ali imam osecaj da to sto ume i moze da radi moze podici bas na visok nivo

partizan mu je opdlicna sredina za to, steta sto i ranije nije zaigrao na visem nivou

vise puta sam pisao, borac je pokusao letos da ga dovede, bilos ve dogovoreno i na kraju se izjalovilo. steta

Link to comment

u pravu si

definitivno je igrao za borac iz capljine

doigravanje doduse izgleda nije bilo, ali nije ni bitno, repesa jeste bio igrac i trener borca iz capljine od 1986 do 88

 

izvinjavam se na offu i ako davim, ali menisu ove teme bas zanimljive

steta sto nema an netu da se nadju tabele, rezultati izvestaji prve i prveb lige 80tih, prilicno je to sturo sve

 

https://www.bhbasket.ba/zoran-savic-za-bhbasket-kukoc-nas-je-cinio-boljim-igracima/

Edited by pbg12345
Link to comment
18 minutes ago, pbg12345 said:

 

kamenjas je jednodimenzionalan igrac, ali imam osecaj da to sto ume i moze da radi moze podici bas na visok nivo

 

to i ja mislim, a glavni mu je izazov odbrana, to mora da popravi.

u svakom slucaju pozitivno je sto savic gleda igrace sa nizeg nivoa i spreman je da rizikuje, zvezda i partizan previse recikliraju u poslednje vreme, pa za kkp i dalje igra novica, sta reci. izgleda da kkp ide ka nba modelu funkcionisanja gde gm sklapa tim a onda ce trener (za koga se jos uvek ne zna ko ce biti) samo trenirati tu ekipu :)

  • +1 1
Link to comment

ok....vidim da nam je ovaj nesretni Amer polomio prste, komada dva, na drugoj tekmi koju je odigrao....moj prrdlog je da se odmah preda polufinale i ne igra vise nista ove sezone....jer je ostalo samo jos da neko pogine, sve ostalo se desilo

Link to comment

Htedoh sinoć da pišem posle tekme o utiscima ali...

 

Od pozitivnih stvari, Trifa kao da je malo nabacio mišiće, plus Gagi koji je odigrao zaista dobro (ali ne za nas nažalost).

 

Link to comment

Sa Jankerom na parketu -25, sa Dangubom -15, sa Trifom -12.. Jebiga, ne mogu MIka, Zagor i Jare da nadoknade toliki minus..

Link to comment

Interesantno je da je Mika juče bio jedan od najboljih na terenu, a na parketu je to izgledalo kao da ništa ne radi. 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...