Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

2 minutes ago, bradilko said:

veoma si bezobrazan krijuci se iza interneta ali da pokusam da ti objasnim iako ne delujes najbrze.

sinoc je neki aleksandar 123 napisao neistinu da neko kuka na sudjenje i onda sam postavio nekoliko veoma postova renea i nekih drugih koji sve u 6 kukaju na sudjenje. ovaj jedan mucenik je postavljao po 1 post na na svako partizanovo bacanje. naravno subnor moderacija mi je obrisala post zajedno sa bljuvotinama i ludjenjem istih forumasa u nekoj vrsti ekstaze.

i tako je taj aleksandar uhvacen u bezocnoj lazi ali koga briga na ovom forumu od moderatorskog tima.

ajde sad setaj gde hoces. milo mi je sto su mi uslisili zelju da te vrate.

evo i covic je prepoznao isti problem u sudjenju kao i nekolicina forumasa sa kk zvezda topika. 

 

Ovo ti nešto aludiraš na “krijući se iza interneta”?  Šta tačno misliš, reci mi, pošto sam “spor”?

 

edit: usput, Aleksandar88 je stavio dokaze ko je kukao na sudjenje, no je tvoj branilac to premestio na “ružno pače”.

Edited by dragance
  • -1 1
Link to comment
26 minutes ago, dragance said:

Ovo ti nešto aludiraš na “krijući se iza interneta”?  Šta tačno misliš, reci mi, pošto sam “spor”?

 

edit: usput, Aleksandar88 je stavio dokaze ko je kukao na sudjenje, no je tvoj branilac to premestio na “ružno pače”.

znaci da vredjas i da si mudat ali na forumu. privatno ne znam.

branilac? hahaha lukavo nema sta. jos da vidim ko je taj.

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

znaci da vredjas i da si mudat ali na forumu. privatno ne znam.

branilac? hahaha lukavo nema sta. jos da vidim ko je taj.

Pozvaću te na kafu da mi objasniš. 

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, LeBron said:

sto bi rekli partizani.. gospodin.. :fantom:

i tako.. dok su preposteni partizani saopstenje da je macvan otisao "zbog neslaganja sa vizijom partizana", tumacili kako je to zbog toga sto nije pristao na satro drugo mesto, jos jednom se potvrdilo u kakvoj su opsesiji i nebulozama..

covek otisao jer nje ispostovan dogovor za isplatu njegovih dugova..

Edited by Shaq
Link to comment
Just now, Shaq said:

sto bi rekli partizani.. gospodin.. :fantom:

i tako.. dok su preposteni partizani saopstenje da je macvan otisao "zbog neslaganja sa vizijom partizana", tumacili kako je to zbog toga sto nije pristao na satro drugo mesto, jos jednom se potvrdilo u kakvoj su opsesiji i nebulazama..

covek otisao jer nje ispostovan dogovor za isplatu njegovih dugova..

svasta. skoro svi smo na forumu rekli neka je odjebao limara i podrzali.

to je bila tad jedina informacija. 

sad kad se saznalo sta je u biti i sad su skoro svi reagovali da i treba da tuzi klub koji nije ispunio svoje obaveze.

 

Link to comment
5 minutes ago, bradilko said:

objasnicu ti sve a kafu necemo piti. moze ona ikarova..

Nije ikarova, već flegmina. Nema veze, tek si odnedavno tu. Ikarovi su pašnjaci, a Nenadova Tanja je moja. Mnogo si jak iza tastature, no to je običaj u raznim pripizdinama izgleda.

  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Nije ikarova, već flegmina. Nema veze, tek si odnedavno tu. Ikarovi su pašnjaci, a Nenadova Tanja je moja. Mnogo si jak iza tastature, no to je običaj u raznim pripizdinama izgleda.

hahaha! 

opstao si dugo ovde. mora da je kvalitet u pitanju.

a zaboravio sam da je flegma a ne ikar.

nije ni bitno.

spor si ali uporan

 

  • Wub 1
Link to comment

Ali Nikolić je pozitivan na covid. 

 

Uostalom to nije sad ni toliko bitno, jer iovako ne bi igrao. Filipovskom je on bukvalno nametnut jer je pod ugovorom pa ajde da bude tu za treninge dok se ne vrati Jaramaz, ali sad ni od toga nema ništa.

Sve u svemu, mora se dovesti igrač na poziciju jedan nevezano za povratak Jaramaza. CMM na pleju znači Partizan u buli. To u Partizanu niko ne želi osim čovićevog kučenceta Ostoje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...