Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Izgleda da Kalina nije toliko nerealan. Dva su zaključka

- korona nam ne može ništa

- predsednik Čović u ovom prelaznom roku ruši tabue, kao što 1 lider i treba da radi.

Link to comment
15 hours ago, FPLS said:

Danas videh vest na b92, mislim da se pozivaju na nekog od mnogobrojnih tviter-novinara, ne mogu vise da ih pohvatam sve.

 

Nadam se da Volden nije zamena za njega, vec da ce stici obojica.

Pengos-Lojd bekovski tandem u teoriji zvuci bas mocno, onda i taj Volden moze da prodje kao nekakva back-up varijanta na obe pozicije.

 

Završen je Lojd.

Link to comment

mogao bih da se slozim sa trinkijem ovde. volden jeste dobar igrac, i siguran sam da ga je sasa hteo. obaska sto sasa sigurno ne bi dozvolio da gazda preko njegovih ledja samara patkom ostoju iz prislonice, te verujem da je ovde kvalitet igraca ipak primaran motiv.

 

 

Link to comment

Dobrodosao, mozda ga cak i budemo gledali ako krene kosarka. :)

Nisam mnogo obracao paznju na protivnicke igrace pojedinacno protiv Albe, ali su nam sipali 90+ komada u 2 tekme. Pogotovo je ona tekma tamo bila ocaj, mislim da je Jasar to vodio. Moglo je biti 30 razlike da su hteli, nadigrali su nas k'o konje. 

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

Pengos, Lojd, Volden, Nnoko in - Braun, Beron, Dzenkins, Gist out. Mislim da smo tom zamenom uradili fin posao.

to cemo videti.. na stranu sto pangos i loyd nisu oficijalna™, no missim da su brown i baron jaca shasija™.. a ne treba zaboraviti da smo ostali i bez pantera kevinog..:fantom:

Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

to cemo videti.. na stranu sto pangos i loyd nisu oficijalna™, no missim da su brown i baron jaca shasija™.. a ne treba zaboraviti da smo ostali i bez pantera kevinog..:fantom:

 

Dovescemo sigurno bar jos dva igraca, jednog kombo beka i igraca na 4/5. Rit ce verovatno cekati da se vidi sta ce Borisa uraditi s draftom. Po imenima ova cetvorka s kojom smo se oprostili je bolja, ono sto je prednost ove nove cetvorke je godina proizvodnje. U pitanju su igraci koji jos uvek imaju dosta toga da dokazu pa ne ocekujem lelemudjenje i biranje utakmica kao prosle godine.

 

Ostaje i ova situacija sa Kuzmicem kao znak pitanja. Bilo bi sjajno kad bi on zaigrao i malo pokazao od onoga sto je pokazivao kod Radonjica ali mislim da to nije previse realno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...