Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Sto kaze moj drug, lepo je brate kad se pobedi :)

 

neka se spremi Buducnost. Trebace nam Lojd i Volden za finale.

 

bravo Radonja, napred Zvezda

Link to comment

E tako. MRŠ STOKO!

 

Carmichael za pleske za ova zadnja 2 faula. Bokanovi nas uzimaju lagano u finalu, ključ je mislim prva utakmica., ako to uzmemo, na krilima toga moglo bi se zakuvati.

Link to comment
8 minutes ago, Plajvi said:

Jebote citam topik i kontam gubimo 10 razlike, sad sam s posla stigao, jurim da ukljucim, pa mi vodimo 16 razlike. :laugh:

Pa trebao si da uključiš na kraju 3/4 kada su stigli na -4 za 44:40

 

Da nije preuzeo Deda i pogodio šuteve bilo bi veoma čupavo, ali razbili ih u 4/4, bilo je i pitanje snage na kraju... 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kakva rola Davidovca na pocetku poslednje cetvrtine, zalicilo je na najbolje dane Carlsa Dzenkinsa. Cetiri ukradene lopte, dve trojke i nekoliko skokova za cetiri i po minuta i cao utakmica. Bukvalno ih je sam prelomio.

 

Ne znam sta Bajic trenira sa ekipom ali ja u zivotu nisam video tim da ovoliko pada pred kraj utakmica.

  • +1 2
Link to comment

Kakva dominacija u 4/4. Deki one man army. Sad samo da se nadamo da se Volden nije sjebao, ni sa njim nismo favoriti, a kamoli bez njega.

Link to comment

Primitvnom blebanu Bajiću pustit snimke gdje pojedinačno psuje majku igračima koje trenira, da shvati da su njegovi igrači ipak doživjeli takve uvrede. Tako da su se osjećali komotno, kao kod kuće ukoliko ih je neko vrijeđao.

 

Na šta li će ličiti finale mati mila sa ovim ''praznim'' halama zbog pandemije

  • Haha 1
Link to comment

Dobra utakmica, bravo DeDa, al sve je to li-la, kamilica što bi rekli Hrvati, malo jači trening. Pravo šamaranje počinje u finalu, ovih prethodnih 7 meseci sezone samo je bio uvod za ono što neminovno sledi sad kad su konačno otpali svi statisti u kukuruzu.

Dva brata blizanca a samo jedna titula. Život je nekad surov.

 

Link to comment
47 minutes ago, Nikodije said:

Dobra utakmica, bravo DeDa, al sve je to li-la, kamilica što bi rekli Hrvati, malo jači trening. Pravo šamaranje počinje u finalu, ovih prethodnih 7 meseci sezone samo je bio uvod za ono što neminovno sledi sad kad su konačno otpali svi statisti u kukuruzu.

Dva brata blizanca a samo jedna titula. Život je nekad surov.

 

 

Ima li neko u fudbalu, kosarci, odbojci, rukometu, macevanju, karlingu ili umetnickom plivanju da nije Zvezdin blizanac?

Link to comment

Dobro de, ne moraš odmah da skačeš, post je bio šaljivo intoniran. A u konkretnom slučaju blizanci su Čović i Bokan, ne Zvezda i Budućnost. 

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...