Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Dekili im je natrp'o golova ajao... 

Borjan > Donaruma. 
Gobeljic > Tasoti. 

Odlican protivnik, propisali su mnogo vise krvi od nas da stignu uopste ovde. Jos imamo i veci koeficijent odnji'. :laugh: Paralelni univerzum. 
 

Link to comment

Za tu tekmu sam citao da je Dejo bio u vojsci, pa su ga privremeno otpustili da igra, covek dao gol pa prekinut mec. Ziv nisam da skapiram kako je to ferceralo, ne treniras sa timom, ne treniras sa timom pola godine, ali onda dodjes i das gol sampionu Evrope.

Link to comment

Na kraju tog meča (ponovljenog) sam plakao kao malo dete na Severu. Mislim da je to jedini put u životu da sam plakao zbog tekme (OK, plakao sam u Bariju, ali iz drugog razloga [emoji3590]).

Sent from my HD1913 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

Za tu tekmu sam citao da je Dejo bio u vojsci, pa su ga privremeno otpustili da igra, covek dao gol pa prekinut mec. Ziv nisam da skapiram kako je to ferceralo, ne treniras sa timom, ne treniras sa timom pola godine, ali onda dodjes i das gol sampionu Evrope.

 

Moj utisak je bio da Dejo kada mu se igra, ladno je u top 5 na planeti. 

 

Kad mu se ne igra i dodje faza "primicac"..onda dzaba sve

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Hobbit slayer said:

Na kraju tog meča (ponovljenog) sam plakao kao malo dete na Severu. Mislim da je to jedini put u životu da sam plakao zbog tekme (OK, plakao sam u Bariju, ali iz drugog razloga emoji3590.png).

Sent from my HD1913 using Tapatalk


 

Ја сам био на западу на обе. Као да је билу у неком другом просторно временском континууму. Невероватно. И магла и играње егал са шампионом европе у пуном саставу и све. Паљење новина на целом стадиону. У једном тренутку цео стадион навија "Ју-го-сла-ви-ја!"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...